









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Asztali lámpa nagyítóval. 3 választható fény szín: hűvös fehér (6000K) – nappali fehér (4200K) – meleg fehér (3000K). Dimmelhető - 10 fokozat fényerősség. A nagyító 5x-ös nagyítást biztosít. A nagyító átmérője: 10,5 cm. Lámpa asztalra állítható vagy klipszel rögzíthető. A színhőmérséklet és a fényerő változtatása a kábelre szerelt kapcsolóval. Tápellátás USB kábellel (a csomag része). A kábel hossza: 2,5 m. Adapter nem része a csomagnak.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Fény színe | Meleg fehér, Középfehér, Hideg fehér |
| Típus | Asztali lámpa/Optika |
| Hely | Iroda/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia/Kapcsoló a vezetéken/Szabályozható dimmerrel |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K/4200 K/6000 K |
| A teljes fényáram | 1200 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 85 Ra |
| Feszültség | 5 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 85 W |
| Dugó típusa | C |
| Bekötés módja | USB |
| Stílus | Egyéb |
| Series | MAGNIFYING GLASS Nedis, TABLE LAMPS Immax |
| Gyártó | Brilagi |
Felhasználói értékelések
Nagy elégedettség, minden elvárásomnak megfelel, mindent szépen látok, és jól tudok vele dolgozni.
A minőség kiváló.

LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fa, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Ingyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fa, fém
Raktáron
LED, retró, fém
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Ingyenes szállítás
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, fa
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás