
12 990 Ft
Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállításKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Magas IP-védettségű (IP65) fénycsöves lámpatest.A lámpatest porálló - műszaki felhasználásra alkalmas.A csomag 2 db LED fénycsővet tartalmaz.
| Típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Klasszikus |
| Hely | Garázs/Kert és utak |
| Funkció | LED technológia |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | G13 |
| Izzó típusa | T8 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Izzók száma | 2 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 125 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 1800 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 10000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 10000 ON/OFF |
| Feszültség | 230 V |
| Series | FLUO Kobi, HERMETIC Kobi |
| Gyártó | Kobi |

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás