









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Brilagi márkától származik, raktárunkban van, ára 26090.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Elhelyezés | Mennyezet |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 50 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Behatolás védettség | IP44 |
| A teljes fényáram | 5000 lm |
| Típus | Mennyezeti lámpa/Kültéri mennyezeti lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 345 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 50 W |
| Alak | Négyzetes |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
| Hely | Fürdőszoba/Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 50 W |
| Stílus | Egyéb |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Series | FRAME Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

IP44, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

IP44
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Raktáron
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás