









A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 12 890 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED asztali lámpa hajlékony karral és információs táblával. Az LCD kijelző teljes kikapcsolásának lehetőségével. Megjeleníti az aktuális időt, dátumot és hőmérsékletet. A fényerő érintéses szabályozása. A csomag 120 cm-es Micro USB kábelt + adaptert tartalmaz.
| Fény színe | Hideg fehér |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 7 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 5000-6000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 300 lm |
| Típus | Asztali lámpa |
| Funkció | Érintős kapcsoló/LED technológia/A transzformátort tartalmazza |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
| Hely | Iroda/Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Dugó típusa | C |
| Stílus | Egyéb |
| Series | TABLE LAMPS Immax, TABLE LAMPS Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |
Felhasználói értékelések
Dizájn és funkcionalitás.
Elégedett vagyok vele, minden igényemet kielégíti, helytakarékos, a kezelése nagyon egyszerű és elegendő információt nyújt.

LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fa, fém
Elérhető 2 webáruházban
Ingyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, okos
Raktáron
LED, retró, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás