





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Home Sweet Home márkától származik, raktárunkban van, ára 6890.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Dimmelhető | Igen |
|---|---|
| Foglalat típusa | E27 |
| Fény színe | Meleg fehér (2700 - 3300K) |
| Izzó típusa | LED |
| Stílus | Globe és deco pipe, Retró |
| Ökológiai | Igen |
| Garanciális időszak | 24 hónap |
| Foglalat | E27 |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Típus | LED izzó/Izzószálas izzó |
| Funkció | LED technológia/Fényerőszabályzós |
| Feszültség | 230 V |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Alak | Gömb |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 40 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 440 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Series | VINTAGE Home Sweet Home |
| Gyártó | Home Sweet Home |

Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
Meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás