




Tolóajtó Marti VI. Ha ideálisan szeretné kihasználni lakása terét, a tolóajtó az ideális megoldás. Használhatja őket válaszfalként két szoba között, vagy ajtóként egy gardróbba vagy öltözőbe. Jobb vagy bal oldalra szerelhető. Felső sín. Fix alumínium fogantyú - 28cm Az ajtó méretei: szélesség: 86 cm magasság: 204 cm laminált vastagság: 16 mm A rúd méretei: szélesség: 204 cm magasság: 10 cm Minőségi laminált anyagból. A tolóajtót a felső sínnel, a tolórendszerrel és a csatlakozóanyaggal együtt szállítjuk.
| Szélesség: | 86 cm |
|---|---|
| Magasság: | 205 cm |
| Szárnyak száma | 1 |
|---|---|
| Nyitási irány | Balos, Jobbos, Univerzális |
| Típus | Toló, Harmonika |
| Szín | Bézs |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| A termék színe | Fehér;Fekete;Barna |
| Él | ABS |
| Színváltozat | Artisan tölgy |
| Furcsa | Toló ajtó |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Lista mérete | 10x205 cm |
| Új anyag | Műanyag |
| Súly | 30 kg;40 kg |
| Anyag | Fém;Műanyag;Laminált faanyag |
| Dekoráció | Sonoma Tölgy;Wenge;Artisan tölgy |
| Gyártó | Ankon |
Felhasználói értékelések
Szép az ajtó
Hiányosan küldték,nincs kilincs hozzá
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Modern tolóajtó , elfogadható áron.
A hozzá tartozó kilincset ,ha felszereltük ,akkor nem csukódott be teljesen az ajtó. Így egy másik fajtát kellett venni hozzá.
Vásárolva itt: sg-butor.hu
könnyű felszerelés
Szép ajtó
Nem érkezett meg hozzá az elhúzó rész
Vásárolva itt: sg-butor.hu