



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Vízálló színes LED medencelámpa, amely a vízszint alá, a medence falára szerelhető. Lehetővé teszi az RGB színek beállítását, illetve azok kombinációját. Fehér fény is beállítható. Távirányítóval vezérelhető, 433 MHz-es rádiófrekvenciás átvitellel. Műszaki adatok: Táplálás: AC12V. Az átalakító nem része a csomagnak. Fényáram: 400 lm, ha az összes szín egyszerre világít. Telepítés: 200-400 mm mélyen a vízszint alatt. A lámpa egy tartón rögzíthető, amely a medence falához ragasztható is. Így nincs szükség nagy lyuk fúrására. Csak egy 8 mm átmérőjű nyílás szükséges a kábel számára.
| Funkció | LED technológia/RGB/Távirányító |
|---|---|
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP68 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 45 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 45 W |
| A teljes fényáram | 400 lm |
| Feszültség | 12 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 45 W |
| Series | POOL V-Tac |
| Gyártó | HADEX |
Felhasználói értékelések
Hiányzik a cseh nyelvű kezelési útmutató.

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron









Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron



Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron



Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron





Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron