




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Milagro márkától származik, raktárunkban van, ára 6490.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| Behatolás védettség | IP65 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 210 W |
| A teljes fényáram | 3000 lm |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 30 W |
| Típus | LED Reflektor |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Stílus | Egyéb |
| Színhőmérséklet | 5000 K |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Hely | Kert és utak |
| Funkció | LED technológia |
| Izzók száma | 1 |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
| Series | REFLECTOR Milagro |
| Gyártó | Milagro |


Álló, fém
Raktáron

Fali, 230V, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Álló, fa
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron

Álló, talajba építhető
Raktáron
Álló
Raktáron
Fali, műanyag
Raktáron
Függő
Raktáron

Függő, műanyag
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás

Fali
Raktáron

Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
Raktáron
Függő, fém
Raktáron
Fali, bronz
Raktáron

Álló
Raktáron

Álló, fém
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás