Hasonlítsd össze az árakat 103 300 Ft-tól 2 webáruházban:
VERA 150 komód, 150x68x39,5, fehér/fehér fényű
Méretek 68×150×39 cm
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül:
Termékleírás
VERA 150 komód. Kiváló minőségű anyagból készült, ABS élekkel. Így védi az anyagot a mechanikai sérülésektől és a nedvességtől. A komód elegendő tárolóhelyet biztosít három tágas fiók és két ajtós szekrény formájában. A szekrények egy polccal vannak osztva az áttekinthetőbb elrendezés érdekében. A szekrény és fiókajtók nem rendelkeznek kilincsekkel, a PUSH TO OPEN rendszerrel nyílnak. Alacsony lábon áll. Több dekor közül választhat a LED világítás választási lehetőségével. Összefoglalás: fiókos komód ABS él 3 fiók 2 szekrény fogantyú nélkül PUSH TO OPEN rendszer választék több dekor közül LED világítás kiválasztása Használt anyagok: LTD, PVC
Méretek
| Szélesség: | 150 cm |
|---|---|
| Mélység: | 39 cm |
| Magasság: | 68 cm |
Specifikációk
| Típus | Kombinált |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Felület | Magasfényű |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Lábak | Lábakkal, Lábak nélkül |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| A lábak magassága | 2 cm |
| Abs/pvc él | IGEN |
| Ajtók száma | 2 |
| Az anyag vastagsága | 1,5 cm |
| Dekor | Fehér/magasfényű fehér |
| Fiókok száma | 3 |
| Komód magassága | 68 cm |
| Komód mélysége | 39,5 cm |
| Komód szélessége | 150 cm |
| Led világítás | Nincs |
| Meghatározás | Családnak |
| Polcok száma | 2 |
| Súly | 56,5 kg |
| Tartók | Nincs |
| Gyártó | Supermobel |
Vélemények
Ajánljuk

Nicole komód 200 cm négyajtós, bordázott előlap - kasmír / arany lábak
85×200×45 cm, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Asha komód 167 cm kétajtós fiókos - artisan / rivier stone matt
Rusztikus, lábak nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Fehér magas komód 50x120 cm Bodo – Tvilum
120×50×39 cm, fiókos, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Malmi komód 150 cm háromajtós - kasmír / crema bianca / arany lábak
Lábakkal, ajtóval, matt
RaktáronIngyenes szállítás