Hasonlítsd össze az árakat 186 100 Ft-tól 2 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül:
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 186 100 Ft
- 2026. 01. 27. - 186 100 Ft
- 2026. 04. 04. - 186 100 Ft
- 2026. 01. 27. - 186 100 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
LENTO ágyazható kárpitozott kanapé. Modern és egyszerű megjelenésű. Az ágykeret kiváló minőségű anyagokból készült. Az összecsukható mechanizmusnak köszönhetően könnyen ággyá alakítható. Egy ágyneműtartó is tartozik hozzá. A lábak természetes dekorral készültek, elegáns kárpitozással, finom varrással. Több színkombináció közül választhat. Összegzés: kárpitozott kanapé alacsony lábak többféle kárpit Használt anyagok: szövet, Bonell rugó, PUR hab
Méretek
| Magasság: | 95 cm |
|---|
Specifikációk
| Ágyneműtartós | Igen |
|---|---|
| Funkció | Ágyazható |
| Stílus | Modern |
| Lábakkal | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Háttámla magassága | Magas |
| A csípő magassága | 62 cm |
| A fekvő felület mérete | 190x115 cm |
| A háttámla magassága | 53 cm |
| A lábak magassága | 6 cm |
| Ágyneműtartó | IGEN |
| Anyag | Szövet |
| Az ülőfelület magassága | 46 cm |
| Az ülőfelület mélysége | 53 cm |
| Hosszúság a falig | 87 cm |
| Kárpitozás | Itaka 16 |
| Kinyitható | IGEN |
| Meghatározás | Családnak |
| Súly | 58 kg |
| Szélesség a fal mentén | 216 cm |
| Teljesen kárpitozott | Nincs |
| Gyártó | Supermobel |
Vélemények
Felhasználói értékelések
A színe megsem közelíti a hírdetésben látható színt. Amit krémnek írnak az fehér
Nagy ágyneműtartó
Kinyitáshoz el kell húzni a faltóla
A kanapé kosz foltokkal érkezett ami a vékony szövet alól látszik át
A visszaküldés drága és körülményes
Vásárolva itt: Supermobel.hu
Ajánljuk

Narancssárga kordbársony kinyitható kanapé 218 cm Tori – Bonami Selection
80×218×102 cm, ágyneműtartós, ágyazható

Dinel ágyazható kanapé - világos bézs chenille Vibe 06
Ágyazható
RaktáronIngyenes szállítás
Catini LYONA Kanapéágy
Ágyazható, fa, szövet
Raktáron
Bézs 2 személyes kanapé ARIO JARELL, kihúzható
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 hét múlva
Catini LEVITA Kanapéágy - szürke
Ágyazható, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
THALIA Kanapéágy - Szürke
Ágyazható, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Szürke 2 személyes kanapé ARIO, kinyitható
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Szürke 3 személyes SELENE kanapé, kihúzható
93×216×104 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 hét múlva









