Hasonlítsd össze az árakat 186 100 Ft-tól 2 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül:
Előző árak
- 2026. 05. 02. - 186 100 Ft
- 2026. 01. 27. - 186 100 Ft
- 2025. 11. 22. - 201 033 Ft
- 2025. 04. 30. - 212 750 Ft
- 2026. 05. 02. - 186 100 Ft
- 2026. 01. 27. - 186 100 Ft
- 2025. 11. 22. - 186 100 Ft
- 2025. 04. 30. - 208 399 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
LENTO ágyazható kárpitozott kanapé. Modern és egyszerű megjelenésű. Az ágykeret kiváló minőségű anyagokból készült. Az összecsukható mechanizmusnak köszönhetően könnyen ággyá alakítható. Egy ágyneműtartó is tartozik hozzá. A lábak természetes dekorral készültek, elegáns kárpitozással, finom varrással. Több színkombináció közül választhat. Összegzés: kárpitozott kanapé alacsony lábak többféle kárpit Használt anyagok: szövet, Bonell rugó, PUR hab
Méretek
| Magasság: | 95 cm |
|---|
Specifikációk
| Ágyneműtartós | Igen |
|---|---|
| Funkció | Ágyazható |
| Stílus | Modern |
| Lábakkal | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Háttámla magassága | Magas |
| Szín | Sárga |
| A csípő magassága | 62 cm |
| A fekvő felület mérete | 190x115 cm |
| A háttámla magassága | 53 cm |
| A lábak magassága | 6 cm |
| Ágyneműtartó | IGEN |
| Anyag | Szövet |
| Az ülőfelület magassága | 46 cm |
| Az ülőfelület mélysége | 53 cm |
| Hosszúság a falig | 87 cm |
| Kárpitozás | Itaka 33 |
| Kinyitható | IGEN |
| Meghatározás | Családnak |
| Súly | 58 kg |
| Szélesség a fal mentén | 216 cm |
| Teljesen kárpitozott | Nincs |
| Gyártó | Supermobel |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Késett a szállítás. Kaptam kedvezményt a késésért.😀Nekem nem volt nagyon sürgős,de számítani kell a késéssel. Megéri várni, mert különlegesen szép kanapé.
Nagyon szép kanapé.
Remek kidolgozás
Jó ár a szép kanapéért
Vásárolva itt: Supermobel.hu
Ajánljuk

Calma kihúzható kanapé - bézs vízlepergető kötött szövet Curio 09
Ágyazható, mindennapi alváshoz, szövet
Elérhető 5 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Zöld kordbársony kinyitható kanapé 218 cm Tori – Bonami Selection
80×218×102 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Nubi ágyazható kanapé 3 személyes 140 cm, ágyneműtartós - világos bézs boucle Quelle 03
Ágyazható, háromszemélyes
RaktáronIngyenes szállítás
Kitalio háromszemélyes kanapé ágyneműtartóval - szürke
Ágyneműtartós, háromszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Cuba II NEW Szófa Konyak
Fa, öko bőr
Raktáron
HOMCOM kétszemélyes kanapé, kis kétszemélyes ülőgarnitúra bársonyhatású kárpittal — modern kárpitozott kanapé nappaliba, hálószobába, kis terekbe, zöl
Kétszemélyes, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Bézs 2 személyes kanapé ARIO JARELL, kihúzható
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Bézs 2 személyes kanapé AMBER
90×136×75 cm, skandináv stílusú, lábakkal










