Hasonlítsd össze az árakat 44 271 Ft-tól 49 190 Ft-ig 2 webáruházban:
LED állítható mennyezeti lámpa LED/80W/230V 3000-6500K + távirányító
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 44 271 Ft és 49 190 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 41 290 Ft
- 2025. 12. 04. - 41 290 Ft
- 2026. 05. 01. - 41 290 Ft
- 2025. 12. 04. - 41 290 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Modern LED csillár. Beltéri használatra alkalmas (IP20). Könnyű vezérlés távirányítóval (a csomag része). Ingyenes NEDES Smart alkalmazással is vezérelhető. Az alkalmazás kompatibilis Android és iOS rendszerekkel. A lámpa folyamatos fényerőszabályozást és színhőmérséklet-változtatást kínál. Színhőmérséklet: 3000K és 6500K között. Memória funkció és éjszakai fény mód. Módváltás hagyományos fali kapcsolóval is lehetséges. Több lámpa vezérelhető egy távirányítóval. Beépített energiatakarékos LED forrás.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Stílus | Modern |
| Lámpabúra | Lámpabúra nélkül |
| Szín | Fehér |
| Forma | Szabálytalan |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | Távirányító/Irányítás telefonnal/Dimmelhető távirányítóval |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Alak | Kerek |
| Függesztési típusok | Felületre szerelhető |
| Típus | Felületre szerelhető csillár |
| Kapcsolási ciklusok száma | 25000 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 80 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 80 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 460 W |
| A teljes fényáram | 6600 lm |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 80 W |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Izzók száma | 1 |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Feszültség | 230 V |
| Sugárzási szög | 240 ° |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Series | CHANDELIER Nedes |
| Gyártó | NEDES |
Ajánljuk

Függőlámpa fekete árnyékolóval 35 cm világos szürke állítható - Blitz
Modern stílusú, konyhába, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Japandi függőlámpa bézs színű szövetbúrával - Bida
Modern stílusú, japandi, skandináv stílusú
Raktáron
Art Deco lógólámpa fekete füstüveggel, kerek, 7 lámpás - Sandra
Okos, távirányítós, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Design függőlámpa sötét bronz GU10 50mm IP44 - Tuba
Modern stílusú, dimmelhető, kerek
Raktáron
Hotel Chic függőlámpa sötét bronz színben, bronz üveggel, 6-os - Monaco
Konyhába, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern fekete lógólámpa 5 lámpás - Jeana
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Japandi függőlámpa fekete bambusszal - Kea
Konyhába, japandi, kerek
Raktáron
Retro függőlámpa fekete zöld üveggel - Bizle
Üveg, kerek, retró
Raktáron
Modern fekete lógólámpa fával 5 lámpás - Jeana
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Acél lógólámpa árnyékoló nélkül állítható - Blitz
Modern stílusú, kerek, fém
Raktáron
Lógólámpa fekete 60 cm beépített LED-del, 3 fokozatban szabályozható - Girello
LED, dimmelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Design lógólámpa fekete rézzel és borostyánüveggel 3-lámpás - Zuzanna
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus rattan lámpa 3 lámpával - Manila
LED, rusztikus, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
Design lógólámpa fekete rézzel és borostyánüveggel 4-lámpás - Zuzanna
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Art Deco függőlámpa sárgarézzel 45 cm 3-lámpás rózsaszín - Pallon
Konyhába, üveg, kerek
Raktáron
Retro függőlámpa fekete, zöld üveggel - Denise
Konyhába, üveg, retró
Raktáron
Függőlámpa fekete borostyán, füst és átlátszó üveggel 3-lámpás - Elena
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
Fekete függőlámpa LED-del, 3 lépésben dimmelhető 2700-4000K-ig dip kapcsolóval - Keane
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
Art Deco függőlámpa arany üveggel 4 lámpás - Laura
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Mond több ágú függesztett lámpa
LED, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Ipari lógólámpa fekete 6 lámpás - Plural
Konyhába, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Art Deco lógólámpa fekete füstüveggel 8-lámpás - Sandra
Üveg, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hotel Chic függőlámpa fekete, arany és zöld üveggel, 3-lámpás - Zuzanna
Konyhába, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Clio egyágú függesztett lámpa
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern fekete csillár füstüveggel, 9 ágú - Amel
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Art Deco lógólámpa fekete füstüveggel - Laura
Modern stílusú, okos, dimmelhető
Raktáron
Modern függőlámpa sárgaréz 78cm LED-del, 3 lépésben dimmelhető - Anello Chandelier
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Skandináv függőlámpa bézs színben, fehér üveggel, 3-lámpás - Wisp
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
Mennyezeti lámpa fekete fával 4-lámpás állítható téglalap - Jeana
Modern stílusú, fa, dimmelhető
Raktáron
Art Deco függőlámpa sárgaréz borostyánszínű üveggel, 3 égős - Douglass
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállításA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Spotlámpa CHLOE AR111 1xGU10/12W/230V
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Eglo 97552 - LED dimmelhető mennyezeti lámpa FUEVA 1 LED/27W/230V 3000K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár láncon ADELLE 5xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali lámpa JUTA 1xE27/60W/230V
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri lámpa BLAKE 2 GU10/50W/230V IP65
230V
Raktáron
Eglo 98096 - LED Kültéri lámpa MANFRIA LED/10W/230V IP44 magasság 380
230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Markslöjd 106587 - Dimmelhető fali lámpa CARRIE 1xGU10/35W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips - Fényerőszabályozható LED mennyezeti lámpa TOBA LED/23W/230V + távirányító
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
OAK függeszték 3xE27/60W/230V tölgy, átmérő 47,5 cm
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6028 - Spotlámpa EBONY 3xE27/20W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Palnas 61002620 - Fali spotlámpa GEMA 1xGU10/10W/230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa LED/24W/230V IP54
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 5053 - LED Mennyezeti lámpa CARMELA LED/50W/230V
LED, fém, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali lámpa ROPE ARTHUR 1xE27/12W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Spotlámpa HADAR 2xGU10/10W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 54802W-4 - Spotlámpa XARA 4xE14/40W/230V
230V, felületre szerelhető, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 3158AS - BOSTON kültéri lámpa érzékelővel 1xE27/15W/230V
Mozgásérzékelős, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Solight WO738 - LED kültéri mennyezeti lámpatest LED/18W/230V IP65
Fali, 230V
Raktáron




