Ajánljuk
SOFIA ágy 140 x 200 cm, trüffel tölgy Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
Méretek 140×206 cm
Variáns kiválasztása:SOFIA ágy 140 x 200 cm, trüffel tölgy Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 59 982 Ft
- 2025. 11. 13. - 59 982 Ft
- 2025. 11. 12. - 55 539 Ft
- 2025. 10. 27. - 44 431 Ft
- 2025. 08. 07. - 59 982 Ft
- 2025. 02. 17. - 47 986 Ft
- 2025. 02. 10. - 58 831 Ft
- 2025. 02. 09. - 56 052 Ft
- 2024. 12. 09. - 59 166 Ft
- 2024. 11. 04. - 56 242 Ft
- 2024. 01. 15. - 49 573 Ft
Termékleírás
Anyag Prémium bútorkészítő forgácslap Szín Szarvasgomba tölgy dekoráció Méretek Váz külső hossza: 206 cm Váz belső hossza: 200 cm Váz külső szélessége: 145 cm Váz belső szélessége: 140 cm Fejvéglap magassága: 80 cm Lábvéglap magassága: 41 cm Ágyrács magassága a padlótól: 29,5 cm Lap vastagsága: 1,8 cm Teherbírás: 120 kg személyenként Kialakítás Modern és időtlen design A csomag tartalmazza a szereléshez szükséges kiegészítőket Egyszerű összeszerelés Díszítőelemeket nem tartalmaz A termék árában mindig benne van az ágy, az ágyrács és matrac attól függően, hogy melyik változatot választja Az ágy csomagja a következőket tartalmazza: 1x lábvéglap 1x fejvéglap 2x oldalpanel 1x középső lécek 1x ötödik középső láb Szerelőanyag Összeszerelési útmutató 2 év garancia
Méretek
| Szélesség: | 140 cm |
|---|---|
| Mélység: | 206 cm |
Specifikációk
| Szett | Matrac nélkül |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Éjjeliszekrénnyel | Igen |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Ágyrács | Ágyrács nélkül |
| Matrac | Matrac nélkül |
| Méret | 140 x 200 cm |
| Alkalmas | Hálószobába |
| Ágy teherbírása | 120 kg személyenként |
| Ár | 83 000 Ft-ig |
| Fa dekoráció | Trüffel tölgyfa |
| Belső hossz | 200 cm |
| Külső szélesség | 140 cm |
| Külső hossz | 206 cm |
| Magasság a láb résznél | 41 cm |
| Magasság a fej résznél | 80 cm |
| Belső szélesség | 145 cm |
| Az ágyrács magassága a padlótól | 29,5 cm |
| Lakkozott | Nem |
| Súly | 34,85 kg, 47,7 kg, 63,9 kg, 61,15 kg, 42,8 kg, 50,45 kg, 55,95 kg, 58,65 kg, 66,6 kg, 63,85 kg, 42,5 kg, 40,05 kg |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Nagyon szép.Kényelmes.
Vásárolva itt: Elerheto Otthon
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Classic törölköző 70 x 140 cm krém, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Egészéves steppelt paplan PEACH 140x200 cm, fehér
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Léces ágyrács textillel 160x200 cm
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
Vízálló frottír matracvédő GUARD 160 x 200 cm
Matracvédő
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm fehér, 100% pamut
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140x200 cm üreges szálból, kék
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Bella zöld gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Fehér pamut lepedő 140x240 cm
Gumis, pamut
Raktáron
KIDS sárga gyerek törölköző 30x50 cm
30×50 cm, pamut, szett
Raktáron
Gyerek törölköző BEBÉ mackó rózsaszín 30x50 cm
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Nyári steppelt paplan 140 x 200 cm
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Bella kék gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron









































