Ajánljuk
IKAROS DOUBLE ágy 160 x 200 cm, fehér/trüffel tölgy Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
Méretek 160×206 cm
Variáns kiválasztása:IKAROS DOUBLE ágy 160 x 200 cm, fehér/trüffel tölgy Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 92 379 Ft
- 2025. 12. 14. - 92 379 Ft
- 2025. 10. 27. - 85 536 Ft
- 2025. 10. 01. - 92 379 Ft
- 2025. 02. 17. - 89 574 Ft
- 2025. 02. 10. - 100 490 Ft
- 2025. 02. 09. - 95 742 Ft
- 2024. 12. 09. - 101 061 Ft
- 2024. 11. 04. - 95 914 Ft
- 2024. 01. 15. - 98 308 Ft
Termékleírás
Anyag Szerkezet tömör fenyőből Lábak tömör fenyőfából Szín Szarvasgombatölgy / fehér Méretek Külső hossz: 206 cm Belső hossz: 200 cm Külső szélesség: 168 cm Belső szélesség: 160 cm Fejvégi magasság: 65 cm Lábrész magassága: 43 cm Rács magassága a padlótól: 25 cm Kialakítás Lakkozott ágy Teherbírás 120 kg személyenként A szerelési csomag az ágy részét képezi Egyszerű összeszerelés Lehetőség ágy alatti tárolóboxok és éjjeliszekrények vásárlására Ágy útmutató IKAROS DOUBLE 160 x 200 ágy összeszerelési útmutató A csomag tartalma: 1x első lábrész 1x hátsó fejvég 2x oldaldeszka 1x középső deszka 1x ötödik középső láb Szerelési anyag Összeszerelési útmutató 2 év garancia HOGYAN KELL ÖSSZESZERELNI A TÖMÖRFA ÁGYAT? Gyakran kérdezik 🙋 Bonyolult az IKAROS DOUBLE ágy összeszerelése? A csomagban minden alkatrészt megkap, beleértve az áttekinthető útmutatót és a kötőelemeket. Minden alkatrész meg van jelölve, és az útmutató képeket tartalmaz, így nem fog eltévedni. A legtöbb vásárló 45–60 perc alatt elkészül. Csak egy keresztfejű csavarhúzóra van szüksége, semmi különlegesre. Tipp: Kezdje az összes alkatrész kicsomagolásával és számozás szerinti rendezésével – időt takarít meg a kereséssel. Hogyan kell karbantartani az IKAROS DOUBLE ágyat? Ennek az ágynak a lakkozott felületét elég nedves ruhával vagy bútorápoló szerrel tisztítani. A felület karcálló és könnyen karbantartható. Tipp: Rendszeresen törölje le a port, hogy a lakk fényes és sérülésmentes maradjon. Milyen gyakori problémák vannak a fenyőfával? A fenyőfa erős és stabil, ha betartja a 120 kg-os teherbírást személyenként. A leggyakoribb probléma a sérült lakk, amely teljes csiszolást és újralakkozást igényel. Tipp: Kerülje az ágy túlterhelését, hogy elkerülje a repedéseket. Mi a lényege az ágyrács magasságának ennél az ágynál? Az ágyrács magassága a padlótól 25 cm, ami megkönnyíti az ágy alatti takarítást. Ez ideális a hálószoba tisztaságának megőrzéséhez. Tipp: Az ágy alatti takarításhoz használjon hosszú szívócsővel ellátott porszívót, hogy minden sarkot elérjen. Mit tegyek, ha valami hiányzik a csomagból? Ellenőrizze a csomagot azonnal a kézbesítés után. Az ágyra 2 év garancia van, és ha valami hiányzik, lépjen kapcsolatba velünk a lehető leghamarabb, hogy pótolhassuk a hiányzó alkatrészeket. Tipp: Az összeszerelés előtt ellenőrizze az alkatrészeket és a tartozékokat, hogy biztos legyen benne, hogy minden szükséges megvan.
Méretek
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 206 cm |
Specifikációk
| Anyag | Fa, Laminált |
|---|---|
| Tárolóhellyel | Igen |
| Szett | Matraccal |
| Fa mintázat | Sonoma tölgyfa |
| Ágyrács | Ágyrács nélkül |
| Matrac | Deluxe 10 cm matrac |
| Termék színe | Fehér |
| Méret | 160 x 200 cm |
| Anyaga | Fa, MDF |
| Lakkozott | Igen |
| Alkalmas | Hálószobába |
| Ágy teherbírása | 120 kg személyenként |
| Ár | 83 000 Ft-ig |
| Fa dekoráció | Trüffel tölgyfa |
| Belső hossz | 200 cm |
| Belső szélesség | 168 cm |
| Külső szélesség | 160 cm |
| Külső hossz | 206 cm |
| Magasság a fej résznél | 65 cm |
| Magasság a láb résznél | 43 cm |
| Az ágyrács magassága a padlótól | 25 cm |
| Súly | 30,15 kg, 49 kg, 36,35 kg, 56,15 kg, 66,25 kg, 62,35 kg, 54,45 kg, 38,9 kg, 40,25 kg, 64,55 kg, 60,65 kg, 45,1 kg |
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Classic törölköző 70 x 140 cm krém, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bella zöld gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Egészéves steppelt paplan PEACH 140x200 cm, fehér
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Nyári steppelt paplan 140 x 200 cm
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Gyerek törölköző BEBÉ mackó rózsaszín 30x50 cm
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Léces ágyrács textillel 160x200 cm
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
BASIC KICSI 40 x 60 cm sötétkék törölköző
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140x200 cm üreges szálból, kék
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Vízálló frottír matracvédő GUARD 160 x 200 cm
Matracvédő
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm fehér, 100% pamut
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
BASIC KICSI 40 x 60 cm világoslila törölköző
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bella kék gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
MONOCHROMATIC szürke pamut ágyneműhuzat Ágyneműhuzat mérete: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Mikroszálas, mikroflanel, egyszínű
Raktáron











































