Hasonlítsd össze az árakat 129 800 Ft-tól 163 900 Ft-ig 3 webáruházban:
VERA II nappali fal, magasfényű fehér/wotan
Válogatott ajánlatok
Válassz 3 üzlet közül 129 800 Ft és 163 900 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 11 367 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 04. 04. - 141 167 Ft
- 2025. 11. 23. - 141 167 Ft
- 2025. 10. 10. - 151 350 Ft
- 2025. 09. 07. - 157 350 Ft
- 2026. 04. 04. - 129 800 Ft
- 2025. 11. 23. - 129 800 Ft
- 2025. 10. 10. - 129 800 Ft
- 2025. 09. 07. - 129 800 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
VERA II nappali fal. Lefogja nyűgözni a modern nappali szett egyszerű vonalai. Kiváló minőségű anyagot használtak ABS élekkel, hogy megvédjék a falat a sérülésektől. Az ajtó kilincs nélküli. Ez a fal egy polcot, két vitrint és egy TV-állványt tartalmaz. Összefoglalás: nappali fal ABS él 1 polc 2 vitrin TV-állvány Használt anyagok: LTD, Üveg
Specifikációk
| Elhelyezés | Fal |
|---|---|
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Anyag | Laminált |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Felület | Magasfényű |
| Üvegezett | Igen |
| Könyvespolccal | Igen |
| Szekrénnyel | Igen |
| A vitrin méretei (mag x sz x mély) | 132x30x33 cm |
| Dekor | Magasfényű fehér/wotan tölgy |
| Led világítás | Nincs |
| Meghatározás | Családnak |
| Polc méretei (mag x sz x mély) | 18x140x12 cm |
| Tartók | Nincs |
| Tv asztal méretei (mag x sz x mély) | 30x180x33 cm |
| Gyártó | Supermobel |
Ajánljuk

Nappali szekrénysor, fehér, SALESA II.
Falra szerelhető, modern stílusú, matt
Raktáron
Nappali fal, fehér/fekete, KEVIN
Falra szerelhető, modern stílusú, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Nappali fal, tölgyfa sonoma/fehér, KEVIN
Falra szerelhető, modern stílusú, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Nappali szekrénysor, sonoma tölgyfa, SALESA II
Falra szerelhető, modern stílusú, matt
Raktáron






