







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a V-Tac márkától származik, raktárunkban van, ára 22390.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Kültéri állólámpák |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Sugárzási szög | 110 ° |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 70 W |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Funkció | LED technológia |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Színhőmérséklet | 6400 K |
| Fény színe | Hideg fehér |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 |
| A teljes fényáram | 1000 lm |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Series | GARDEN LAMP V-Tac |
| Gyártó | V-Tac |

Függő
Raktáron


Álló, fa
Raktáron

Álló
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Függő, műanyag
Raktáron
Fali
Raktáron


Fali
Raktáron
Fali, bronz
Raktáron

Álló, fém
Raktáron
Függő, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Álló, fém
Raktáron

Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, műanyag
Raktáron

Álló
Raktáron

Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás