Ajánljuk
127 300 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 127 300 Ft
- 2025. 05. 13. - 127 300 Ft
- 2025. 04. 30. - 137 100 Ft
- 2025. 04. 16. - 123 700 Ft
- 2025. 04. 09. - 111 330 Ft
- 2025. 04. 09. - 123 700 Ft
- 2025. 02. 14. - 123 660 Ft
- 2024. 04. 03. - 129 900 Ft
- 2024. 03. 26. - 135 400 Ft
- 2024. 03. 25. - 129 900 Ft
- 2024. 01. 18. - 124 500 Ft
Termékleírás
QUATTRO kárpitozott ágy. A beépített matrac favázra kerül, amely biztosítja az ágy stabilitását és szilárdságát. A kényelmet a bonell rugókból és a T30 habból készült matracok garantálják. Könnyen nyitható, ágyneműtartót is tartalmaz. Kiválaszthatja a sarok tájolását. Több fajta szövettel kínáljuk. Összegzés: kárpitozott ágy beépített matrac fakereten ágyneműtartó két párna választható kárpit saroktájolás Használt anyagok: Bonell rugó, szövet
Méretek
| Szélesség: | 90 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 65 cm |
Specifikációk
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Anyag | Kárpitozott |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Szett | Matraccal, Matraccal és ágyráccsal, Ágyráccsal |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Fekete |
| A fekfőfelület magassága | 47,5 cm |
| A matrac magassága | 13 cm |
| A sarok tájolása | Balos |
| Ágyneműtartó | IGEN |
| Ágyrács | IGEN |
| Anyag típusa | Szövet |
| Az ágy belső hossza | 200 cm |
| Az ágy belső szélessége | 90 cm |
| Az ágy külső hossza | 203 cm |
| Az ágy külső szélessége | 95 cm |
| Fekvőfelület | 90x200 cm |
| Kárpitozás | Sawana 21/05 |
| Matrac | IGEN |
| Matrac keménysége | H3 |
| Meghatározás | Gyerekeknek |
| Súly | 70 kg |
| Teherbírás | 120 kg |
| Teljesen kárpitozott | Nincs |
| Gyártó | FUT |
Vélemények
5.04 értékelés
5
4 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Felhasználói értékelések
Elégedett felhasználó
kényelmes
friss illata van
Vásárolva itt: Expedo.hu



































