Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 04. 02. - 154 000 Ft
- 2025. 05. 13. - 154 000 Ft
- 2025. 05. 05. - 179 700 Ft
- 2025. 04. 09. - 128 340 Ft
- 2025. 04. 09. - 142 600 Ft
- 2025. 02. 14. - 158 400 Ft
- 2024. 04. 03. - 155 600 Ft
- 2024. 03. 26. - 162 900 Ft
- 2024. 03. 22. - 155 600 Ft
- 2024. 03. 07. - 153 800 Ft
- 2024. 02. 02. - 135 090 Ft
- 2024. 01. 31. - 150 100 Ft
- 2024. 01. 15. - 142 800 Ft
Termékleírás
ANDROMEDA kinyitható kanapé. Egyszerű finom vonalak. A keret kiváló minőségű anyagokból készült. Az ülés közbeni kényelmet a Purhabból készült töltelék és a kellemes kárpitozás, valamint a bonell rugók garantálják. Színkontraszt a szövetek kombinációjának köszönhetően. A hálórész egyszerű mozdulattal, egy pillanat alatt elkészíthető és még ágyneműtartóval is rendelkezik. Lehetősége van a kárpit szövetének kiválasztására is.Főbb jellemzők:kanapé ágyneműtartóvalalvófelületkárpit kiválasztásapárnák ajándékbaHasznált anyagok:Bonell rugó, szövet, PUR hab
Méretek
| Magasság: | 45 cm |
|---|
Specifikációk
| Ágyneműtartós | Igen |
|---|---|
| Funkció | Ágyazható |
| Stílus | Modern, Skandináv |
| Kárpit anyaga | Szövet, Öko bőr |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Szín | Szürke |
| Ágyneműtartó | IGEN |
| Anyag | Szövet, Textilbőr |
| Anyag típusa | 45 cm |
| Az ülőfelület magassága | 58 cm |
| Az ülőfelület mélysége | 182x120 cm |
| Fekvőfelültet kinyitás után | 3 |
| Helyek száma | 92 cm |
| Hosszúság a falig | Sawana 21/soft 17 |
| Kárpitozás | IGEN |
| Kinyitható | 95 cm |
| Súly | 194 cm |
| Szélesség a fal mentén | Szürke |
| Teherbírás | Nincs |
| Gyártó | ELT |
Vélemények
Felhasználói értékelések
a termék nagyon jó a megrendelés hamar teljesült minden nagyon megfelelő csak a szállitásnál nem volt feltüntettve hogy plusz költség lesz az emelett miatt amúgy lifttel lehetett szállitani a terméket ezt leszámitva minden korrett volt
Vásárolva itt: Expedo.hu















