








Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Paulmann márkától származik, raktárunkban van, ára 8330.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Foglalat típusa | E27 |
|---|---|
| Fény színe | Meleg fehér (2700 - 3300K) |
| Izzó típusa | LED |
| Stílus | Gyertya, Retró |
| Ökológiai | Igen |
| Szín | Bézs |
| Sugárzási szög | 360 ° |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Típus | LED izzó |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Gyertya |
| Foglalat | E27 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3,5 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 19 W |
| Színhőmérséklet | 1800 K |
| A teljes fényáram | 180 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 15000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Garanciális időszak | 24 hónap |
| Series | INNER Paulmann |
| Gyártó | Paulmann |

LED, E14, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, GU10, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, E27
RaktáronIngyenes szállítás
Fénycső, dimmelhető, középfehér (3500 - 4500 K)
Raktáron
LED, GU10, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, E27
Raktáron
G9, G4, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, kristály
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás