Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 291 793 Ft
- 2025. 02. 18. - 291 793 Ft
- 2024. 11. 30. - 166 739 Ft
- 2024. 11. 25. - 157 299 Ft
- 2024. 09. 29. - 275 273 Ft
- 2024. 07. 16. - 265 613 Ft
- 2024. 07. 01. - 261 518 Ft
- 2024. 02. 29. - 261 221 Ft
- 2024. 01. 28. - 266 628 Ft
- 2024. 01. 15. - 271 581 Ft
Termékleírás
A MOON ágy a hálószobája domináns elemévé válik. Ez a kárpitozott ágy nagy kényelmet biztosít pihenés és zavartalan alvás közben. Az ágyat nagyon kellemes és fényűző, bársonyra emlékeztető anyag borítja, modern kivitelben. Ez a franciaágy 160x200 cm-es ágyfelülettel készült. A magas homlok is elegánsnak tűnik. Ez gyakorlatilag szigetelésként is szolgál majd a hideg falak ellen, vagy esetleg kényelmes támaszként olvasás közben. A teljes megjelenést tömör műanyag lábak teszik teljessé, amelyek nemcsak az ágy stabil támaszaként szolgálnak, hanem az ágy teljes megjelenését is kiemelik. A teljes szerkezet masszív, az ágy 230 kg terhelést bír el. A matrac nem része az ágynak. Az ágy az ágyrácsot tartalmazza. Előnyök: modern elegáns megjelenés párnázott konstrukció tágas és kényelmes magas homlok huzat anyaga: szövet (Monolith 92)
Méretek
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 89 cm |
Specifikációk
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Fejtámlával | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Szürke |
| Súly | 105 kg |
| Anyag | Fa;Fém;Műanyag;Sima szövet |
| Chelo | Igen |
| Furcsa | Kidönthető |
| Matrac | Nem |
| Ágyrács | Igen |
| Tárhely | Igen |
| Ágy hossza | 214 cm |
| Teherbírás | 200 kg |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Színváltozat | Szürke |
| Mosható huzat | Nem |
| A termék színe | Krém;Kék;Szürke;Zöld |
| Térnek a térje | 160x200 cm |
| Magasság a lábaknál | 31 cm |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Gyártó | TT-FURNITURE |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Minden rendben zajlott, az ágy kiváló.
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Cseh nyelvről fordítva ()
Azt kaptam amit vártam
Vásárolva itt: sg-butor.hu

































