






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern, kábelen függő csillár. Dimmelés és a színhőmérséklet változtatása (3000-6500K) távirányítóval. Éjszakai fény funkció és beállítási memória. A távirányító a csomag része.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Dimmelhető | Igen |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Forma | Kerek |
| Funkció | Dimmelhető távirányítóval/Távirányító/LED technológia |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 80 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 4400 lm |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 305 W |
| Feszültség | 230 V |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 80 W |
| Alak | Kerek |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 80 W |
| Series | FALCON Brilagi |
| Gyártó | Brilagi |

LED, dimmelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fa, dimmelhető
Raktáron
Konyhába, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, kerek
Raktáron
Üveg, kerek, retró
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
Modern stílusú, okos, dimmelhető
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, kerek, fém
Raktáron
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, rusztikus, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
Modern stílusú, japandi, skandináv stílusú
Raktáron
Konyhába, üveg, kerek
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, távirányítós, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, japandi, kerek
Raktáron
Konyhába, üveg, retró
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás