Ajánljuk
Tvilum Billenős cipősszekrény tölgyfa színben OSLO 41074
Méretek 138×70×23 cm
Termékleírás
Anyaga DTD laminált Tömör fa Színe Fehér Tölgy sonoma Mérete Szélesség: 70,2 cm Mélység: 23,9 cm Magasság: 138,8 cm Lábak magassága: 20 cm Súly: 22,9 kg Felső lap teherbírása: 5 kg Lap vastagsága: 1,5 cm Ajtók - polcok mérete Ajtó lenyílása: 23,8 cm Első cipősor mélysége: 9,3 cm Hátsó cipősor mélysége: 8,7 cm Kialakítás 3x billenő polc Maximum US 9 (EU 42) méretű cipők számára alkalmas Szétszerelve szállítva.
Méretek
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 23 cm |
| Magasság: | 138 cm |
Specifikációk
| Típus | Polcos, Billenő ajtóval |
|---|---|
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Anyag | Laminált |
| Lábak anyaga | Fa |
| Paddal | Pad nélkül |
| Fa dekoráció | Tölgyfa |
| Kinézet | Dönthető |
| Gyártó | Tvilum |
A(z) SCANDIshop.hu webáruház legjobb termékei

Törölközőtartó LINESTRO fém, 4 karral 93x45cm, fekete
Álló
Raktáron
Hab matrac DELUXE 140 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fekete bárszék NADO VELVET fekete lábakkal
101×43×32 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Raktáron
IB Laursen Karácsonyi dísz GINGERBREAD, barna
(szettek), fém
Raktáron
Räder LED üvegdísz tollakkal, nagy (19 cm)
Üveg, világítással
Raktáron
Hab matrac DELUXE 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fekete bárszék HOGA öko bőrből
81-102×38×49 cm, kárpitozott, forgó lábbal
Kiszállítás 1 hét múlva
Szürke bárszék KAST VELVET
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
WADIGA szürke szappantartó
Álló
Raktáron
Hab matrac DELUXE 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
19×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 120 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Táskarugós matrac MEMORY EXTRAFLEX 25cm 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
25×180×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Hab matrac DELUXE 120 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac PREMIUM 23 cm 120 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
23×120×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Antibakteriális matrac Latex 24 cm 120 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
24×120×200 cm, hab, latex
Kiszállítás 2 hét múlva
Táskarugós matrac MEMORY EXTRAFLEX 25cm 140 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
25×140×200 cm, hab, rugós
Kiszállítás 2 hét múlva
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 120x200 cm Matracvédő: Matracvédővel
19×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva



































