Ajánljuk
272 969 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 30. - 272 969 Ft
- 2024. 11. 30. - 272 969 Ft
- 2024. 11. 25. - 257 519 Ft
- 2024. 07. 16. - 442 933 Ft
- 2024. 07. 01. - 435 777 Ft
- 2024. 02. 29. - 435 210 Ft
- 2024. 01. 28. - 443 707 Ft
- 2024. 01. 15. - 451 945 Ft
Termékleírás
Felbecsülhetetlen értékű a divatos üveges tolóajtók rendszere, amelyek megkönnyítik a kezelést és helytakarékosak is. A test és az ajtó minőségi laminált anyagból készült (16 mm). Karbantartása egyszerű, felülete könnyen mosható, ellenáll a víznek és a magas hőmérsékletnek. A szekrény különböző színváltozatokban is elérhető. Ha bármilyen kérdése van, forduljon hozzánk bizalommal. A terméket szétszerelt állapotban szállítjuk.
Méretek
| Szélesség: | 240 cm |
|---|---|
| Mélység: | 61 cm |
| Magasság: | 216 cm |
Specifikációk
| Alak | Egyenes |
|---|---|
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Funkció | Polc |
| Ajtó típus | Tükörrel |
| Felület | Matt |
| Stílus | Modern, Rusztikus |
| Ajtók száma | 3-ajtós |
| Polcok száma | 7 |
| A termék színe | Fehér |
| Él | ABS |
| Színváltozat | Fehér |
| Furcsa | Toló ajtó |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Új anyag | Fém |
| Tükör | Igen |
| Polcok | Igen |
| Súly | 195 kg |
| Anyag | Fém;Laminált faanyag |
| Hátsó anyag | Faros lemez |
| Gyártó | Furniture |
Vélemények
3.33 értékelés
5
0 x4
1 x3
2 x2
0 x1
0 x
Felhasználói értékelések
Nem bejelentkezett felhasználó
Sajnos,valószínűleg a mèretèből és súlyából kifolyólag az alsó tartó kicsit meghajlott.Emiatt hiába van vízszintbe,eláll az ajtóknàl 2-3 cm-t.
Nagy
Nehéz összeszerelés
Vásárolva itt: sg-butor.hu


