Hasonlítsd össze az árakat 6255 Ft-tól 11 390 Ft-ig 2 webáruházban:
Kanlux 32523 - TONIL LED flexibilis lámpa 2,7W/230V, fehér
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 6255 Ft és 11 390 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 04. 05. - 8823 Ft
- 2026. 03. 24. - 8823 Ft
- 2026. 01. 26. - 9335 Ft
- 2026. 04. 05. - 6255 Ft
- 2026. 03. 24. - 6255 Ft
- 2026. 01. 26. - 7280 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a Kanlux márkától származik, raktárunkban van, ára 11390.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia/Kapcsoló a világítótesten |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 2,7 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 2,7 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 10 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 100 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 30 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 2,7 W |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Fali lámpa |
| Series | TONIL Kanlux, ARENA Candellux |
| Gyártó | Kanlux |
Hasonló termékek

Fali Lámpa Fehér ZAMBELIS H33
Klasszikus kapcsolóval

Viper falikar
Klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Alda LED világító fali tükör
RaktáronIngyenes szállítás
Geneva falikar
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Luna dekoratív fali lámpa
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Eye fali spotlámpa
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali lámpa fehér LED-del, USB-vel és olvasólámpával kapcsolóval - Robin
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Alfa Saga LED sínrendszeres lámpafej
LED, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Nex fali spotlámpa
Modern stílusú, fa, fém
Raktáron
Noima dekoratív fali lámpa
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Sane falba süllyeszthető lámpa
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Richi falikar
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Lusso falikar
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 57911WW - Rugalmas fali lámpa ROBBY 1xGU10/25W/230V fehér
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Luna dekoratív fali lámpa
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mars dekoratív fali lámpa
LED, fém, halogén
Raktáron
Nogat falikar
LED, klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Raktáron
Edem dekoratív fali lámpa
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Halo dekoratív fali lámpa
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Star dekoratív fali lámpa
Klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern fali lámpa fehér négyzet alakú 2-lámpás - Sandy
Modern stílusú, konnektoros, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Sage falikar
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LUXERA 45115 - FERRATA fali/mennyezeti lámpa 2xE27/60W
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Reslin dekoratív fali lámpa
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fali lámpa fehér négyzet - Sola
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Cube dekoratív fali lámpa
Fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mono fali spotlámpa
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Dona fali spotlámpa
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Onar dekoratív fali lámpa
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Cezanne falikar
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Ziko mennyezeti konzol
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Mono fali spotlámpa
LED, modern stílusú, fém
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Kültéri fali lámpa BRICKY 1xE27/60W/230V antracit IP54
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Dalber 54602 - LITTLE LION gyereklámpa 1xE27/15W/230V
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
Aigostar - LED Fali lámpa LED/6,5W/230V 2700K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED állítható fényű növénynevelő lámpa VITARO 4xLED/10W/230V fekete
230V
Raktáron
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED állítható éjjeli lámpa ébresztővel BUNNY LED/1,2W/5V 3000K
Éjjeli lámpa
Raktáron
Rabalux 2110 - Fürdőszobai fali lámpa BECCA 1xG9/28W/230V IP44
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo - LED Flexibilis lámpa PASTERI 1xE27/40W+LED/3,8W fehér
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Brilagi - LED Rugalmas fali lámpa MAYA Double LED/4W/230V + LED/3W fekete
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri fali lámpa NEELY 1xE27/60W/230V IP54 antracit
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás









