Ajánljuk
ETNA modell 2 nagyméretű kinyitható kanapé Barna
Méretek 75×215×90 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintése- Kényelmes használat (38%)
- Jó ár-érték arány (25%)
- Gyenge szivacsminőség (13%)
- Huzat könnyen gyűrődik (13%)
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 218 778 Ft
- 2024. 06. 24. - 218 778 Ft
- 2024. 06. 19. - 223 338 Ft
- 2024. 03. 17. - 218 858 Ft
- 2024. 02. 29. - 221 698 Ft
- 2024. 02. 23. - 231 398 Ft
- 2024. 02. 17. - 233 058 Ft
- 2024. 01. 15. - 220 818 Ft
Termékleírás
Masszív konstrukció fából és OSB lapokból. Kiváló minőségű velúr anyagból készült huzat modern színekben. A kanapé könnyen összecsukható ággyá. Modern skandináv dizájn minden kortárs enteriőrbe illeszkedik. Töltet - minőségi, nagy keménységű és ellenálló PUR hab T28. Puha felületű, nagyon kellemes tapintású fedőszövet. Vízlepergető kezeléssel rendelkezik a könnyű tisztítás érdekében. Paraméterek: konstrukció: fa, osb lemez tiszta hab bevonat: mikro ülésmagasság: 36 cm magasság: 75 cm szélesség: 215 cm mélysége: 90 cm kibontás utáni tér: 190 cm x 140 cm A fotó csak illusztráció.
Méretek
| Szélesség: | 215 cm |
|---|---|
| Mélység: | 90 cm |
| Magasság: | 75 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Barna |
| Ülés magasság | 36 cm |
| Karfa szélessége | 10 cm |
| Magassága egy láb | 13 cm |
| A termék színe | Fekete;Barna;Szürke |
| Mérete nyitott állapotban | 140x190 cm |
| Forma | Egyenes Kanapé |
| Színváltozat | Barna |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Tárhely | Igen |
| Ülésmélység | 50 cm |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Ülő helyek száma | 3;3 |
| Mosható huzat | Nem |
| Kartámasz magassága | 55 cm |
| Anyag | Fa;Fém;Műanyag;Laminált faanyag;Sima szövet |
| Láb anyaga | Fa |
| Hátsó anyag | Szövet |
| Sarok | Nem |
| Kinyitható | Igen |
| Gyártó | Signal-nabytek |
Vélemények
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
- Kényelmes használat (38%)
- Jó ár-érték arány (25%)
- Egyszerű, letisztult design (25%)
- Gyenge szivacsminőség (13%)
- Huzat könnyen gyűrődik (13%)
- Hibás termék, lassú reklamáció (13%)
Felhasználói értékelések
A célját tölti ki a barátokkal való együttlét
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Cseh nyelvről fordítva ()
Tetszik, kényelmes két személy számára.
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Cseh nyelvről fordítva ()
Tetszik, jó választás volt
Több mint egy hónap használat után sem tapasztaltam hátrányát.
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Gyors, pontos szállítás!
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Nekem megfelel, mert nem akartam sok pénzt költeni most bútorra. A fa/farost részek kidolgozása kicsit igénytelen, az ülőrész szövete nincs megfeszítve, de mutatós, letisztult kanapé, én szeretem.
ár,értékarányban megfelelő. Töb pénzt nem ér, mint amennyiben "akciósan" került, de kényelmes, a célnak megfelel.
Zavaró, hogy ha felállunk a kanapéról igazgatni kell a huzatot, mert nincs kifeszítve rendesen és gyürődik.
Vásárolva itt: sg-butor.hu















