Ajánljuk
ETNA II modell 2 kisméretű kinyitható kanapé Szürke
Méretek 75×150×90 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintése- Gyors szállítás (22%)
- Jó ár-érték arány (11%)
- Kemény fekvőfelület (22%)
- Gyenge minőség (22%)
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 166 798 Ft
- 2024. 06. 24. - 166 798 Ft
- 2024. 06. 19. - 170 338 Ft
- 2024. 03. 17. - 166 978 Ft
- 2024. 02. 29. - 167 198 Ft
- 2024. 02. 23. - 174 438 Ft
- 2024. 02. 06. - 163 538 Ft
Termékleírás
Masszív konstrukció fából és OSB lapokból. Kiváló minőségű velúr anyagból készült huzat modern színekben. A kanapé könnyen összecsukható ággyá. Modern skandináv dizájn minden kortárs enteriőrbe illeszkedik. Töltet - minőségi, nagy keménységű és ellenálló PUR hab T28. Puha felületű, nagyon kellemes tapintású fedőszövet. Vízlepergető kezeléssel rendelkezik a könnyű tisztítás érdekében. Paraméterek: konstrukció: fa, osb lemez tiszta hab bevonat: mikro ülésmagasság: 36 cm magasság: 75 cm szélessége: 150 cm mélysége: 90 cm kibontás utáni tér: 140 cm x 120 cm A fotó csak illusztráció.
Méretek
| Szélesség: | 150 cm |
|---|---|
| Mélység: | 90 cm |
| Magasság: | 75 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Szürke |
| Ülés magasság | 36 cm |
| Karfa szélessége | 10 cm |
| Magassága egy láb | 13 cm |
| A termék színe | Fekete;Barna;Szürke |
| Mérete nyitott állapotban | 130x140 cm |
| Forma | Egyenes Kanapé |
| Színváltozat | Szürke |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Tárhely | Igen |
| Ülésmélység | 60 cm |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Ülő helyek száma | 2;2 |
| Mosható huzat | Nem |
| Kartámasz magassága | 55 cm |
| Anyag | Fa;Fém;Műanyag;Laminált faanyag;Sima szövet |
| Láb anyaga | Fa |
| Hátsó anyag | Szövet |
| Sarok | Nem |
| Kinyitható | Igen |
| Gyártó | Signal-nabytek |
Vélemények
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
- Gyors szállítás (22%)
- Jó ár-érték arány (11%)
- Könnyen összerakható (11%)
- Kemény fekvőfelület (22%)
- Gyenge minőség (22%)
- Szállítási problémák (22%)
Felhasználói értékelések
Gyors szállítás és összességében jó üzlet.
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Szlovák nyelvről fordítva ()
Lebontható, kicsi
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Cseh nyelvről fordítva ()
Nem lehet felhívni az ugyfelszolgalatot, nem akkor volt a szallitas amikor megegyeztunk és végül a termék hianyosan érkezett meg . A hiányzó darabokat sem oda küldték ahová le lett adva. Nem jól szervezett es kicsit sem keszseges csapat, többet nem rendelek innen
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Tetszetős modern külső , kissé kemény felület
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Àr-èrtèk arànyban SZUPER.
KÖNNYEN ÖSSZERAKHATÓ, A CÈLNAK MEGFELELŐ. ÓVODÀBA RENDELTEM, A BABASZOBÁBA.
Vásárolva itt: sg-butor.hu



















