Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 04. 01. - 132 829 Ft
- 2025. 01. 25. - 132 829 Ft
- 2024. 12. 07. - 137 399 Ft
- 2024. 12. 05. - 147 139 Ft
- 2024. 11. 29. - 149 109 Ft
- 2024. 11. 25. - 140 669 Ft
- 2024. 10. 10. - 246 171 Ft
- 2024. 09. 28. - 239 433 Ft
- 2024. 09. 06. - 233 063 Ft
- 2024. 07. 26. - 225 941 Ft
- 2024. 07. 16. - 227 673 Ft
- 2024. 07. 01. - 229 161 Ft
- 2024. 06. 24. - 242 181 Ft
- 2024. 04. 04. - 238 523 Ft
- 2024. 02. 29. - 234 568 Ft
- 2024. 02. 14. - 245 821 Ft
- 2024. 01. 26. - 248 236 Ft
- 2024. 01. 15. - 252 838 Ft
Termékleírás
A szekrény tágas belső terében nagyon sok polcot, valamint egy akasztós részt helyeztek el. A szekrényajtók nagyon simán csúsznak a kiváló minőségű vezetőkön. A bútor modern és klasszikus enteriőrökhöz egyaránt illik. Ebben a szekrényben végre a teljes ruhatár elfér. Specifikációk: elegáns és gondos kivitelezés perem - edzett PVC Méretek: mélysége 60 cm szélessége 150 cm magassága 200 cm Tisztítás: puha ruhával tisztítsa meg a bútor felületét ne használjon vegyszereket Szétszerelt állapotban kerül kiszállításra.
Méretek
| Szélesség: | 150 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 200 cm |
Specifikációk
| Felület | Matt |
|---|---|
| Ajtók száma | 2-ajtós |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Tolóajtó |
| Ajtó típus | Tömör |
| Anyag | Laminált |
| Fa mintázat | Sonoma tölgyfa |
| Polcok száma | 5 |
| A termék színe | Fehér;Barna |
| Él | ABS |
| Furcsa | Toló ajtó |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Új anyag | Műanyag |
| Tükör | Nem |
| Polcok | Igen |
| Súly | 124 kg |
| Hátsó anyag | Faros lemez |
| Dekoráció | Sonoma Tölgy |
| Gyártó | Akord |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Olcsó
Nagy
Kimaradt furatok több helyen is
A 2 vásárolt szekrény nem egyforma teljesen. Más árnyalatú a sonoma lap, más a minta száliránya, stb
Instabil, nehéz derékszögbe álítani
Vásárolva itt: sg-butor.hu
A számlát még nem kaptuk meg a vásárlásról, kérem mihamarabb küldjék meg! Köszönöm!
Igényes termék
Hosszú szállítási határidő
Vásárolva itt: sg-butor.hu










