



A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 18 490 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
LED szabályozható asztali lámpa érintőkapcsolóval. Lehetőség vezeték nélküli töltésre ezzel a funkcióval rendelkező mobiltelefonokhoz. Állítható fényszín: 3000–6500 K.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Elhelyezés | Íróasztal |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Szín | Fekete |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Asztali lámpa |
| Hely | Iroda/Hálószoba/Nappali |
| Funkció | LED technológia/Szabályozható dimmerrel/Kapcsoló a világítótesten |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 50 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| A teljes fényáram | 700 lm |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| Series | BANDERALO Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Retró, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás