





A fényerő és a színhőmérséklet módosításának lehetősége.Állítható színhőmérséklet - 2700K-tól 6500K-ig.Könnyű távirányítás vagy automatizálás - a világítást közvetlenül a Wi-Fi routerhez kell csatlakoztatni, és nincs szükség külső elosztóra.Az LEDVANCE SMART+ WiFi App alkalmazáson keresztül vezérelhető, amelyet ingyenesen letölthet okostelefonjára vagy táblagépére.Hangvezérlés támogatása - az Amazon Alexa vagy Google Home funkciókon keresztül.QR kód az alkalmazás letöltéséhez a galériában található.A teljes felbontású információs anyagokat itt találja.
| Típus | LED |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Bekötés módja | Konnektorba |
| Funkció | Dimmelhető mobiltelefonnal/Irányítás telefonnal/Alexa |
| Stílus | Egyéb |
| Dugó típusa | C |
| Hely | Konyha |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 330 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 7 W |
| Series | GIFTFREE CEILING Ledvance, UNDERCABINET Ledvance |
| Gyártó | Ledvance |

LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Üveg, retró, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, krómozott, 230V
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás