









Méretek 76×90 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A KARO egy tökéletes asztal a modern formákat kedvelők számára. A 40 cm-es bővítőlappal az asztallap 180 cm-re bővíthető (amiben segítséget nyújt a kiváló minőségű szinkron asztalvasalat). Ez az asztal kiváló feltételeket biztosít a családi összejövetelek vagy baráti találkozók megtartására. Az asztal jellegzetes eleme a középen X alakban egymást keresztező lábak - attól függően, hogy melyik oldalról nézzük, kissé másképp néz ki az asztal, ami további lehetőségeket kínál a belső tér kialakításához. A KARO asztal tökéletes választás az apró részletekre is odafigyelő, legmagasabb minőséget kereső igényes személyeknek.
| Mélység: | 90 cm |
|---|---|
| Magasság: | 76 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Gurulós | Igen |
| Felület | Matt |
| Kihúzható | Igen |
| Állapot | Új |
| Bővítőlapok száma | 1 db x 40 cm (asztallap alatt) |
| Funkció | Asztallap szétnyitása |
| Súly csomagolással együtt | 66,6 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

76×90 cm, modern stílusú, gurulós

76×90 cm, modern stílusú, tölgyfa

120×60 cm, modern stílusú, gurulós

Tölgyfa, matt, tárolóhellyel
RaktáronIngyenes szállítás
Tölgyfa, matt, tárolóhellyel
RaktáronIngyenes szállítás
Tölgyfa, matt, tárolóhellyel
RaktáronIngyenes szállítás
Tölgyfa, matt, tárolóhellyel
RaktáronIngyenes szállítás
Tölgyfa, matt, tárolóhellyel
RaktáronIngyenes szállítás
45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, ovális

Kerek, fém, matt
Raktáron
45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

55×100 cm, fa, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×110×60 cm, modern stílusú, gurulós

120×60 cm, modern stílusú, gurulós

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Kerek, üveg, modern stílusú
Raktáron
45×110×60 cm, modern stílusú, gurulós

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, ovális

45×110×60 cm, modern stílusú, matt

45×45 cm, kerek, üveg
Raktáron
Gurulós, fém, matt
Raktáron
45×110×60 cm, modern stílusú, gurulós

42×100×55 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, gurulós

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

42×100×55 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, gurulós

40×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

45×90×50 cm, modern stílusú, gurulós

76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

Fali, fa, fém

Modern stílusú, matt, tölgyfa

40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Fali, fa, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

41×110×60 cm, fa, fém

77×110 cm, bővíthető, kerek

76×90 cm, bővíthető, tölgyfa

Fali, fém, modern stílusú

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

43×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

77×110 cm, bővíthető, kerek