






Méretek 40×84×84 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ezt a rusztikus kialakítású dohányzóasztalt egyszerre ajánljuk belső és külső terekbe. Fém vázas erős szerkezetének, valamint természetes anyagú rattan borításának köszönhetően sokáig otthonunk dísze lesz. Egyedi bohó stílusával vidám kiegészítője lehet otthonunknak. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x dohányzóasztal
| Szélesség: | 84 cm |
|---|---|
| Mélység: | 84 cm |
| Magasság: | 40 cm |
| Anyag | Fém, Rattan |
|---|---|
| Alak | Ovális |
| Stílus | Rusztikus |
| Felület | Matt |
| Név | LIMNI |
| Forma | Kerek |
| Súly | 8 kg |
| Terhelhetőség | 100 kg |
| Főbb anyagok | Rattan |
| További anyagok | Vas |
| Sku | 250134 |

35 cm, ⌀ 65 cm, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, rusztikus, fém
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
31×49×65 cm, matt, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, modern stílusú, tölgyfa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, kihúzható, matt
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
60×70 cm, modern stílusú, tölgyfa

Rusztikus, fém, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, fém, kihúzható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
49×100×50 cm, fém, kihúzható
Raktáron
Kerek, fém, matt
Raktáron
Kerek, rusztikus, fém
Kiszállítás 2 nap múlva
Kerek, diófa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém, matt, laminált
Kiszállítás 2 nap múlva
43×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Fém, kihúzható, matt
Elérhető 4 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fém, kihúzható, matt
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás