








Méretek 31×187×214 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez az alapformákat használó fejtámla nélküli ágy a modern egyszerűség és funkcionalitás letisztult kombinációja. A visszafogott színhasználatú kárpitnak és az egyerűségnek hála gyakorlatilag bármilyen stílussal jól kombinálható, miközben az ágyneműtartó praktikus tárolóhelyet biztosít. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x Tárolós ágykeret, 1 x ágyrács (42 léccel), Nem az ajánlat része: matrac, ágynemű, párnák
| Szélesség: | 187 cm |
|---|---|
| Mélység: | 214 cm |
| Magasság: | 31 cm |
| Szett | Matraccal és ágyráccsal, Ágyráccsal |
|---|---|
| Anyag | Kárpitozott |
| Stílus | Modern |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Fejtámlával | Igen |
| Szín | Bézs |
| Név | DINAN |
| Alvófelület | 180x200 cm |
| Súly | 47 kg |
| Terhelhetőség | 350 kg |
| Főbb anyagok | Poliészter |
| További anyagok | Furnér, Nyárfa |
| Sku | 130743 |

140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, ágyráccsal
Raktáron
120×206 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×206 cm, modern stílusú, matrac nélkül
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
160×206 cm, modern stílusú, ágyráccsal
Raktáron
160×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×206 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
180×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
180×206 cm, matraccal, kárpitozott
Raktáron
120×206 cm, matraccal, fa
Raktáron
180×206 cm, kárpitozott, boxspring
Raktáron
180×206 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
120×206 cm, matraccal, fa
Raktáron
160×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×206 cm, kárpitozott, boxspring
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
98×180×200 cm, matraccal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
160×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
140×206 cm, modern stílusú, ágyráccsal
Raktáron
80×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
180×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×206 cm, modern stílusú, ágyráccsal
Raktáron
160×200 cm, fa, lábakkal
Raktáron
140×200 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×206 cm, fa, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
160×206 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás