Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 05. 30. - 113 013 Ft
- 2025. 02. 18. - 113 013 Ft
- 2025. 01. 30. - 64 579 Ft
- 2025. 01. 25. - 66 919 Ft
- 2024. 12. 07. - 66 139 Ft
- 2024. 12. 05. - 70 829 Ft
- 2024. 11. 29. - 71 769 Ft
- 2024. 11. 25. - 67 709 Ft
- 2024. 10. 10. - 118 491 Ft
- 2024. 09. 28. - 115 253 Ft
- 2024. 09. 06. - 112 191 Ft
- 2024. 07. 26. - 108 761 Ft
- 2024. 07. 16. - 109 706 Ft
- 2024. 07. 01. - 110 231 Ft
- 2024. 06. 24. - 116 583 Ft
- 2024. 04. 04. - 114 816 Ft
- 2024. 02. 29. - 112 821 Ft
- 2024. 02. 14. - 118 158 Ft
- 2024. 01. 26. - 119 506 Ft
- 2024. 01. 15. - 121 728 Ft
Termékleírás
A komód modern megjelenésű. Tökéletesen illeszkedik a háztartásba, de a munkakörülmények között is megtalálja a helyét. Specifikációk: elegáns és gondos kivitelezés szegély - Laminált tábla lemez vastagsága -16 mm Tisztítás: puha ruhával tisztítsa meg a bútor felületét ne használjon vegyszereket Szétszerelve szállítjuk.
Méretek
| Szélesség: | 138 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 99 cm |
Specifikációk
| Típus | Fiókos, Kombinált |
|---|---|
| Fa mintázat | Égerfa |
| Felület | Matt |
| Stílus | Modern |
| Szín | Narancssárga |
| Lábak | Lábak nélkül |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Él | ABS |
| Súly | 59 kg |
| Anyag | Fém;Műanyag;Laminált faanyag |
| Furcsa | Kihúzható;Ajtó |
| Dekoráció | Égerfa |
| Ajtók száma | 3 |
| Hátsó anyag | Faros lemez |
| Fiókok száma | 3 |
| A termék színe | Narancssárga |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Gyártó | Akord |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Köszönöm a bútorok szállítását. Miután már harmadszorra rendeltem más boltokból, végre nála találtam olyan bútort, amely színben is passzol az otthoni többi bútoromhoz. Nagyon elégedett vagyok. A bútor hibátlan állapotban és kiváló minőségben érkezett, semmi sem hiányzott. Nagyon köszönöm, Slováková.
A bútor színe, alakja, a szekrények és a fiókok elrendezése.
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Cseh nyelvről fordítva ()
Olyan amire vágytam
Vásárolva itt: sg-butor.hu
A csomag hiányos illetve hibás alkatrészt tartalmaz az ügyintézes elhúzódló és nehézkes
Vásárolva itt: sg-butor.hu











