Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 55 819 Ft
- 2025. 01. 30. - 55 819 Ft
- 2025. 01. 25. - 57 849 Ft
- 2024. 12. 07. - 57 179 Ft
- 2024. 12. 05. - 61 229 Ft
- 2024. 11. 29. - 62 049 Ft
- 2024. 11. 25. - 58 539 Ft
- 2024. 10. 10. - 102 443 Ft
- 2024. 09. 28. - 99 643 Ft
- 2024. 09. 06. - 96 983 Ft
- 2024. 07. 26. - 94 026 Ft
- 2024. 07. 16. - 94 691 Ft
- 2024. 07. 01. - 95 251 Ft
- 2024. 06. 24. - 100 781 Ft
- 2024. 04. 04. - 99 258 Ft
- 2024. 02. 29. - 97 421 Ft
- 2024. 02. 14. - 102 216 Ft
- 2024. 01. 26. - 103 266 Ft
- 2024. 01. 15. - 105 173 Ft
Termékleírás
Ez a bőséges tárolókapacitással ellátott szekrény biztosan praktikus és szemet gyönyörködtető kiegészítője lesz otthonának. Specifikációk: elegáns és gondos kivitelezés szegély - edzett PVC 4x polc + 1x fiók található benne Méretek: mélysége: 35 cm szélessége: 60 cm magassága: 180 cm Tisztítás: Puha ruhával törölje le a bútor felületét. Kerülje a vegyszerek használatát. A terméket szétszerelve szállítjuk.
Méretek
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 35 cm |
| Magasság: | 180 cm |
Specifikációk
| Alak | Egyenes |
|---|---|
| Ajtó típus | Tömör |
| Felület | Matt |
| Stílus | Modern |
| Ajtók száma | 2-ajtós |
| Polcok száma | 3;4 |
| A termék színe | Barna |
| Él | ABS |
| Furcsa | Kihúzható;Ajtó |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Polcok | Igen |
| Súly | 45 kg |
| Anyag | Fém;Laminált faanyag |
| Hátsó anyag | Faros lemez |
| Fiókok száma | 1 |
| Dekoráció | Wenge |
| Gyártó | Akord |
Vélemények
Felhasználói értékelések
A kicsomagolás és az utasítások alapján NEM LEHET ÖSSZESZERELNI!! A lyukak rosszul vannak előfúrva. Szörnyű. Az egyetlen jó dolog az ára volt.
Wenge színt rendeltem. A képen szuper, de a valóságban csak normál barna.
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Cseh nyelvről fordítva ()
Silány,vacak, instabil.Egy forintot nem ér.Becsapva érzem magam.
Silàny,vacak, instabil.
Vásárolva itt: sg-butor.hu
2 hónapja várom a megrendelésemet ,sajnos mai napig nem érkezett meg.
Vásárolva itt: sg-butor.hu








