Ajánljuk
142 219 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 01. - 142 219 Ft
- 2025. 01. 30. - 142 219 Ft
- 2025. 01. 25. - 147 379 Ft
- 2024. 12. 07. - 148 869 Ft
- 2024. 11. 29. - 151 229 Ft
- 2024. 11. 25. - 142 669 Ft
- 2024. 10. 10. - 249 671 Ft
- 2024. 09. 28. - 248 428 Ft
- 2024. 07. 26. - 233 098 Ft
- 2024. 07. 16. - 235 321 Ft
- 2024. 07. 01. - 231 558 Ft
- 2024. 06. 24. - 246 521 Ft
- 2024. 06. 19. - 247 343 Ft
- 2024. 04. 04. - 246 416 Ft
- 2024. 02. 29. - 231 016 Ft
- 2024. 02. 14. - 248 481 Ft
- 2024. 02. 10. - 246 398 Ft
Termékleírás
A szekrény középső részén vállfás akasztó található, két oldalán polcokkal (lásd a fotót). A szekrény minőségi laminált anyagból (16 mm-es) készül. Specifikációk: Elegáns és gondos kivitelezés Minimalista fogantyúk Perem - edzett PVC Szín: fehér Tisztítás: Puha ruhával tisztítsa meg a bútor felületét. Kerülje a vegyszerek használatát. Szétszerelt állapotban, szerelőkészlettel és összeszerelési utasítással szállítjuk.
Méretek
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 52 cm |
| Magasság: | 205 cm |
Specifikációk
| Alak | Egyenes |
|---|---|
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Funkció | Kombinált |
| Szín | Fehér |
| Ajtó típus | Tömör |
| Felület | Matt |
| Stílus | Modern, Rusztikus |
| Ajtók száma | 4-ajtós |
| Polcok száma | 9 |
| A termék színe | Fehér |
| Él | ABS |
| Furcsa | Kihúzható;Ajtó |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Új anyag | Műanyag |
| Tükör | Nem |
| Polcok | Igen |
| Súly | 147 kg |
| Anyag | Fém;Laminált faanyag |
| Hátsó anyag | Faros lemez |
| Fiókok száma | 2 |
| Gyártó | TOP Nábytek |
Vélemények
3.34 értékelés
5
1 x4
1 x3
0 x2
2 x1
0 x
Felhasználói értékelések
Nem bejelentkezett felhasználó
Szállítási sérülések
Kiszállítás vasárnap este 8 kor történt
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Nem bejelentkezett felhasználó
Január 14-én rendeltem, eddig még nem érkezett meg! Már szerintem nem is fog…
Vásárolva itt: sg-butor.hu











