Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 04. 02. - 36 249 Ft
- 2025. 01. 30. - 36 249 Ft
- 2025. 01. 25. - 37 569 Ft
- 2024. 12. 07. - 37 949 Ft
- 2024. 11. 29. - 38 549 Ft
- 2024. 11. 25. - 36 369 Ft
- 2024. 10. 10. - 63 646 Ft
- 2024. 09. 28. - 63 331 Ft
- 2024. 07. 26. - 59 428 Ft
- 2024. 07. 16. - 59 988 Ft
- 2024. 07. 01. - 58 991 Ft
- 2024. 06. 24. - 62 841 Ft
- 2024. 06. 19. - 63 051 Ft
- 2024. 04. 04. - 62 911 Ft
- 2024. 02. 29. - 58 921 Ft
- 2024. 02. 14. - 63 208 Ft
- 2024. 01. 27. - 62 806 Ft
Termékleírás
Nagyméretű cipősszekrény csuklós ajtóval és 6 tárolórésszel. Specifikációk: Minőségi szövetből készült ülés. Dekoratív alumínium fogantyú. Elegáns kialakítás. A cipősszekrény 18 mm-es laminált kopásálló bútorlapból készül. A látható élek ABS éllel vannak felszerelve. Anyag: test és ajtó - laminált forgácslap 18 mm élek - PVC Karbantartás: Puha ruhával tisztítsa meg a bútor felületét. Kerülje a vegyszerek használatát. A cipősszekrényt szétszerelve szállítjuk. Az összeszerelési utasításokat és az összes szükséges szerelési tartozékot a csomag tartalmazza.
Méretek
| Szélesség: | 85 cm |
|---|---|
| Mélység: | 35 cm |
| Magasság: | 46 cm |
Specifikációk
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Szín | Barna |
| Polcok száma | 3 |
| A termék színe | Barna |
| Él | PVC |
| Furcsa | Kidönthető |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Új anyag | Műanyag |
| Polcok | Igen |
| Súly | 24,5 kg |
| Anyag | Fém;Műanyag;Laminált faanyag |
| Hátsó anyag | Faros lemez |
| Ajtók száma | 1 |
| Dekoráció | Artisan tölgy |
| Ülő helyek anyaga | Szövet |
| Gyártó | TOP Nábytek |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Viszonylag nehezebb összeszerelés egy idősebb nő számára.
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Cseh nyelvről fordítva ()
A megkapot termék két ugyanolyan oldal elemmel érkezett külön vinni kellet asztalos hoz csinàltatni hozzà màsikat vagy vàrni a cserére heteket , valószínűleg többet nem rendelek innen. A szàlítàsra így is nagyon sokat kellett várni.
Vásárolva itt: sg-butor.hu


















