Ajánljuk
45 271 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 25. - 45 271 Ft
- 2025. 02. 18. - 45 271 Ft
- 2025. 01. 30. - 25 869 Ft
- 2025. 01. 25. - 26 809 Ft
- 2024. 12. 07. - 27 079 Ft
- 2024. 11. 29. - 27 519 Ft
- 2024. 11. 25. - 25 959 Ft
- 2024. 10. 10. - 45 428 Ft
- 2024. 09. 28. - 45 201 Ft
- 2024. 07. 26. - 42 401 Ft
- 2024. 07. 16. - 42 926 Ft
- 2024. 07. 01. - 42 208 Ft
- 2024. 06. 24. - 44 851 Ft
- 2024. 06. 19. - 44 991 Ft
- 2024. 04. 04. - 44 798 Ft
- 2024. 02. 29. - 42 033 Ft
- 2024. 01. 15. - 45 551 Ft
Termékleírás
Kiváló minőségű polcos szekrény, amely egyszerűségével és eleganciájával teszi komfortosabbá otthonát és munkahelyét. Specifikációk: elegáns és gondos kivitelezés perem - edzett PVC Méretek: mélysége: 30 cm szélessége: 40 cm magassága: 182 cm méret polcok között: 33 cm Tisztítás: Puha ruhával tisztítsa meg a bútor felületét, ne használjon vegyszereket. A terméket szétszerelt állapotban szállítjuk.
Méretek
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 30 cm |
| Magasság: | 182 cm |
Specifikációk
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Alak | Egyenes |
| Anyag | Laminált |
| Fa mintázat | Sonoma tölgyfa |
| Szín | Szürke |
| Él | ABS |
| Súly | 23 kg |
| Polcok | Igen |
| Dekoráció | Sonoma Tölgy |
| Hátsó anyag | Faros lemez |
| Polcok száma | 4 |
| A termék színe | Barna |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Gyártó | TOP Nábytek |
Vélemények
4.813 értékelés
5
11 x4
1 x3
1 x2
0 x1
0 x
Felhasználói értékelések
Elégedett felhasználó
Teljesítette, amit elvártam.
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Cseh nyelvről fordítva ()






















