Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 172 599 Ft
- 2025. 02. 18. - 172 599 Ft
- 2024. 11. 30. - 101 529 Ft
- 2024. 11. 25. - 95 779 Ft
- 2024. 10. 10. - 162 824 Ft
- 2024. 09. 29. - 162 008 Ft
- 2024. 07. 16. - 153 440 Ft
- 2024. 07. 01. - 151 026 Ft
- 2024. 06. 24. - 161 583 Ft
- 2024. 02. 29. - 154 766 Ft
- 2024. 02. 14. - 162 144 Ft
- 2024. 02. 07. - 157 775 Ft
Termékleírás
A Wiktoria szekrény több ajtóból áll, amelyek mögött 5 polcos tárolórekesz található ruhák, játékok, eszközök vagy egyéb dolgok számára otthon és munkahelyen egyaránt, valamint egy ruhasín a vállfás ruhadarabok felakasztására. A jobb alsó részen 3 kisebb fiók található. Jó minőségű, árban elérhető. 16 mm vastagságú laminált anyagból készül. Méretek: szélesség: 127 cm magasság: 193 cm mélység: 55 cm A méretek milliméterben láthatók a képen.
Méretek
| Szélesség: | 127 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 193 cm |
Specifikációk
| Alak | Egyenes |
|---|---|
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Szín | Bézs |
| Ajtó típus | Tömör |
| Felület | Matt |
| Stílus | Modern |
| Anyag | Laminált |
| Fa mintázat | Sonoma tölgyfa |
| Súly | 97 kg |
| Furcsa | Ajtó |
| Polcok | Igen |
| Tükör | Nem |
| Új anyag | Műanyag |
| Dekoráció | Sonoma Tölgy;Wotan tölgy |
| Világítás | Nem |
| Ajtók száma | 6 |
| Hátsó anyag | Faros lemez |
| Fiókok száma | 3 |
| Polcok száma | 4 |
| Színváltozat | Fehér - sonoma tölgy |
| A termék színe | Fehér;Barna;Szürke |
| Prosklenová asszony | Nem |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Gyártó | BESTSELLER |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Egyszerű összerakni a rajz, és a leírás segítségével. Sok pakolási lehetőség. Szép kis szekrény! Meg vagyunk vele elégedve!
Vásárolva itt: sg-butor.hu
A szekrény hátlapja gyenge , nagyon vékony anyagból van.
Jobb
Mellékletek:
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Tökéletes
Vásárolva itt: sg-butor.hu
2 hét alatt megérkezett a várható 1 hónap helyett. A kiszállítás is rendben volt. A rajz érthető volt és pontos. A szekrény nagyon masszív, erős szerkezetekből áll. Nagyon jó minőségű lengyel bútor. Az alkatrészek is nagyon jó minőségűek és a sokféle alkotóelem még praktikusabbá, szebbé teszi a szekrényt.
Vásárolva itt: sg-butor.hu










