Ajánljuk
RAFAL - R005 Zárt polcos szekrény Sonoma tölgy
Méretek 180×74×35 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintése- Könnyű összeszerelhetőség (38%)
- Jó ár-érték arány (28%)
- Hosszú szállítási idő (10%)
- Ajtó illeszkedési problémák (8%)
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 75 835 Ft
- 2025. 02. 18. - 75 835 Ft
- 2024. 11. 30. - 44 609 Ft
- 2024. 11. 25. - 42 089 Ft
- 2024. 10. 10. - 71 551 Ft
- 2024. 09. 29. - 71 194 Ft
- 2024. 07. 16. - 67 420 Ft
- 2024. 07. 01. - 66 332 Ft
- 2024. 06. 24. - 71 007 Ft
- 2024. 02. 29. - 67 879 Ft
- 2024. 02. 06. - 69 341 Ft
Termékleírás
A RAFAL-R005 zárt polcos szekrény egyszerű, de modern kialakítású bútor, amely alkalmas irodákhoz, otthonokhoz, szállodákhoz egyaránt. Tökéletes mindenféle irat, dokumentum, ruha, játék vagy eszköz tárolásához. Jó minőségű, árban elérhető. 16 mm vastag laminált anyagból. Méretek: Szélesség: 74 cm Magasság: 180 cm Mélység: 35 cm
Méretek
| Szélesség: | 74 cm |
|---|---|
| Mélység: | 35 cm |
| Magasság: | 180 cm |
Specifikációk
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Fa mintázat | Sonoma tölgyfa |
| Él | ABS |
| Súly | 45 kg |
| Furcsa | Ajtó |
| Polcok | Igen |
| Új anyag | Műanyag |
| Dekoráció | Sonoma Tölgy |
| Ajtók száma | 2 |
| Hátsó anyag | Faros lemez |
| Polcok száma | 4 |
| Színváltozat | Sonoma tölgy |
| A termék színe | Fehér;Barna |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Gyártó | BESTSELLER |
Vélemények
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
- Könnyű összeszerelhetőség (38%)
- Jó ár-érték arány (28%)
- Szép, dekoratív megjelenés (10%)
- Hosszú szállítási idő (10%)
- Ajtó illeszkedési problémák (8%)
- Hiányzó vagy kevés alkatrész (6%)
Felhasználói értékelések
Először vásároltam, és elégedett vagyok.
Jó és egyszerű összeszerelhetőség
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Cseh nyelvről fordítva ()
Pontosan úgy néz ki, mint a kínálatban.
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Cseh nyelvről fordítva ()
Nincs semmilyen kifogásom.
Előnyös vásárlás
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Cseh nyelvről fordítva ()
A rajz segítségével egyszerű volt az összerakás
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Könnyen össze szerelhető,polcos szekrény a célnak megfelelő!
Az ajtó nem pontossan illeszkedik egymáshoz
Vásárolva itt: sg-butor.hu

















