







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az ágyneműhuzat a téli erdő varázslatos csendjét hozza el hálószobádba. Az egyszerű téli motívumú, skandináv dizájnú mikroflanel ágyneműhuzat remek társ lesz a hideg éjszakákon. Az ágyneműhuzat kétoldalas - az egyik oldal fehér alapon egyszerű karácsonyfa mintás, mely a havas síkság varázsát idézi, a másik oldala egyszínű, ünnepi bézs-arany árnyalatú. Kellemesen puha és meleg - ideális társ kis és nagy fázós lelkek számára. A mikroflanel gyorsan szárad, nem kell vasalni és nem gyűrődik, kíméletes az érzékeny bőrhöz. Tapasztalja meg a Nordic lakástextil kollekció varázslatát, amely különleges módon merít ihletet a népszerű skandináv dizájnból, és a skandináv élet harmóniáját adja otthonába. A Nordic kollekció mindenki számára kínál valamit: lágy pasztell színek, semleges színárnyalatok, természetes és állati motívumok vagy hagyományos folklór minták. A készlet tartalma: 1x párnahuzat 70 x 80 cm 1x paplanhuzat 160 x 200 cm
| Anyag | Mikroflanel, 100% poliészter |
|---|---|
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Karácsony, Egyszínű |
| Típus | Egyszemélyes, Kétszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 80 cm |
| A takaró méretei | 160 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 160 x 200 cm, 70 x 80 cm |
| Súly | 240 g/m2 |
| Vasalás | Nem szabad vasalni |
| Gyártó | 4Home |
Felhasználói értékelések
Nagyon meg vagyok elégedve, hogy már rendeltem egy barátnőmnek ugyanilyen ágyneműt!!!

Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron

135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, virágos, pöttyös
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Cipzáras, egyszemélyes, 3D hatással
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron