





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Govee E14 okosizzók 16 millió színt és állítható fehér fényhőmérsékletet (2700–6500 K) kínálnak az RGBWW technológiának köszönhetően. Az irányítás egyszerű a Govee Home alkalmazáson keresztül, vagy az Amazon Alexa, Google Assistant és Matter hangasszisztensekkel. Lehetőség van jelenetek, időzítők beállítására, illetve a fények zene szinkronizálására.
| Dimmelhető | Igen |
|---|---|
| Foglalat típusa | E14 |
| Fény színe | Hideg fehér (5000 - 7000K), Meleg fehér (2700 - 3300K) |
| Izzó típusa | LED |
| Ökológiai | Igen |
| Szín | Fehér |
| Foglalat | E14 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 450 lm |
| Típus | LED izzó |
| Funkció | RGB/LED technológia/Fényerőszabályzós |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 40 W |
| Feszültség | 230 V |
| Alak | Gyertya |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Darabszám a csomagban | 2 |
| Series | SMART LIGHT Govee, BULBS Govee, RGB LIGHTING Govee |
| Gyártó | Govee |

Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, színes
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
Energiatakarékos, LED, E27
Raktáron
LED, E14, meleg fehér (2700 - 3300K)
Raktáron
LED, színes, dimmelhető
Raktáron
LED, színes, E14
Raktáron
LED, színes, E27
Raktáron
LED, színes, E14
Raktáron
LED, dimmelhető, E27
RaktáronIngyenes szállítás

LED, dimmelhető, E27
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, színes, dimmelhető
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, E27
Raktáron
Energiatakarékos, LED, E14
RaktáronIngyenes szállítás
LED, dimmelhető, E27
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron

LED, E14, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, színes, körte
Raktáron
LED, színes, dimmelhető
Raktáron
LED, dimmelhető, E27
RaktáronIngyenes szállítás
LED, E14, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, GU10
Raktáron
Energiatakarékos, LED, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Energiatakarékos, LED, körte
RaktáronIngyenes szállítás
LED, E27, hideg fehér (5000 - 7000K)
Raktáron
LED, GU10, hideg fehér (5000 - 7000K)
Raktáron
LED, GU10, ÖKOlógiai
Raktáron
LED, dimmelhető, E27
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron