Ezek is tetszhetnek
Globo - LED RGB Fürdőszobai lámpa hangszóróval RAFFY LED/18W/230V IP44 + távirányító
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 19 490 Ft
- 2026. 01. 16. - 19 490 Ft
- 2025. 11. 18. - 19 250 Ft
- 2025. 08. 25. - 19 249 Ft
- 2024. 09. 11. - 25 890 Ft
- 2024. 01. 15. - 24 390 Ft
Termékleírás
A LED fürdőszobai lámpa a mennyezetre vagy a falra helyezhető. 16 millió szín közül választhat - RGB . Memória funkció. Csillogó hatás. A lámpa beépített hangszóróval rendelkezik, amelyhez egyszerűen csatlakozhat Bluetooth-on keresztül. A szabályozhatóság a csomagban található távirányítóval módosítható. Módosíthatja a hangerőt, a fény színét az RGB használatával, vagy bekapcsolhatja az éjszakai világítási módot. Távirányító 1xAAA elemmel (az elemeket nem tartalmazza).
Specifikációk
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Elhelyezés | Fal, Mennyezet, Beépíthető |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Fürdőszoba |
| Funkció | LED technológia/RGB/Bluetooth |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 110 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| A teljes fényáram | 1500 lm |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 18 W |
| Series | RAFFY Globo |
| Gyártó | Globo |
Ajánljuk

Modern fürdőszobai mennyezeti lámpa sárgarézzel 3 lámpás IP44 - Bath
IP44, mennyezeti
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Philips 32809/31/P3 - CANAVAL LED 18W/230V állítható mennyezeti lámpa
Kerek, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
Spotlámpa CHLOE AR111 1xGU10/12W/230V
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Rabalux 2163 - Csillár ALESSANDRA 3xE27/60W/230V fehér
Kerek, retró, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 97552 - LED dimmelhető mennyezeti lámpa FUEVA 1 LED/27W/230V 3000K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár láncon ADELLE 5xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali lámpa JUTA 1xE27/60W/230V
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár rúdon RETRO II 1xE27/60W/230V
Rusztikus, kerek, retró
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri lámpa BLAKE 2 GU10/50W/230V IP65
230V
Raktáron
Eglo 98096 - LED Kültéri lámpa MANFRIA LED/10W/230V IP44 magasság 380
230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Markslöjd 106587 - Dimmelhető fali lámpa CARRIE 1xGU10/35W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips - Fényerőszabályozható LED mennyezeti lámpa TOBA LED/23W/230V + távirányító
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
OAK függeszték 3xE27/60W/230V tölgy, átmérő 47,5 cm
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6028 - Spotlámpa EBONY 3xE27/20W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Palnas 61002620 - Fali spotlámpa GEMA 1xGU10/10W/230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa LED/24W/230V IP54
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 5053 - LED Mennyezeti lámpa CARMELA LED/50W/230V
LED, fém, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali lámpa ROPE ARTHUR 1xE27/12W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Spotlámpa HADAR 2xGU10/10W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás



































































