



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kerti dekoráció kutya formájában, beépített napelemes lámpával.Teljes feltöltés esetén 6-8 órán át világít.LED dióda és akkumulátor a csomag része.1,2 V AA 600 mAh akkumulátor tartozék.
| Típus | Napelemes lámpa/Dekoráció |
|---|---|
| Klasszikus izzónak megfelelő | 1 W |
| Funkció | Szolár technológia/LED technológia |
| Hely | Kert és utak |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Izzók száma | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 0,06 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 0,06 W |
| Feszültség | 3 V |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 0,06 W |
| Series | SOLAR Globo |
| Gyártó | Globo |
Felhasználói értékelések
Törötten, megsérülve érkezett.

IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Világítással, kerettel
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás