Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 05. 18. - 4395 Ft
- 2026. 02. 25. - 4395 Ft
- 2026. 02. 23. - 4445 Ft
- 2026. 02. 20. - 4995 Ft
- 2026. 02. 18. - 5995 Ft
- 2026. 02. 18. - 4895 Ft
- 2025. 09. 23. - 6995 Ft
- 2025. 09. 09. - 5596 Ft
- 2025. 08. 11. - 6995 Ft
- 2025. 07. 29. - 5946 Ft
- 2025. 06. 26. - 6995 Ft
- 2025. 02. 14. - 5895 Ft
- 2025. 02. 09. - 4245 Ft
- 2025. 01. 20. - 5195 Ft
- 2025. 01. 06. - 5695 Ft
- 2024. 12. 19. - 6195 Ft
- 2024. 12. 18. - 6495 Ft
- 2024. 12. 16. - 6945 Ft
- 2024. 12. 09. - 7645 Ft
- 2024. 12. 05. - 6345 Ft
- 2024. 12. 02. - 5795 Ft
- 2024. 11. 28. - 5945 Ft
- 2024. 11. 27. - 6995 Ft
- 2024. 11. 25. - 7745 Ft
- 2024. 11. 06. - 8395 Ft
- 2024. 09. 05. - 6795 Ft
- 2024. 04. 23. - 5095 Ft
- 2024. 01. 18. - 4595 Ft
- 2024. 01. 15. - 3895 Ft
Termékleírás
Keljen útra a kalandok után - vissza egészen az őskorba! A színesen tarka pamut ágyneműhuzat kiságyba, eleven dinoszauruszokkal biztosan örömmel tölti el ezen őskori óriások minden kis csodálójának lelkét. Az ágynemű kétoldalas - az egyik oldala élénk kék, színes dínókkal, a mádik oldalán pedig vidám sárga színű és diszkrét mintájú.A minőségi 100% pamut maximális komfortérzetet biztosít és kíméletes az érzékeny bababőrhöz is. Ezáltal abban a tudatban alhat el, hogy gyermekei kényelméről a legapróbb részletig gondoskodott. Az ágyneműhuzat praktikus cipzárral záródik.A szett tartalma: 1 db párnahuzat, 40 x 60 cm 1 db paplanhuzat, 100 x 135 cm
Specifikációk
| Kinek | Fiúknak |
|---|---|
| Típus | Kiságyba |
| Rögzítés | Cipzár |
| Anyag | Pamut |
| Motívum | Dínók |
| Szín | Kék |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 40 x 60 cm |
| A takaró méretei | 100 x 135 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Gyermekágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 100 x 135 cm, 40 x 60 cm |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Színes
Gyönyörű színek
Remek anyag. Tartós. Az unokámnak nagyon tetszett. Csak ajánlani tudom. Itt valóban minőségi pamut ágyneműt kaphat. Kizárólag itt vásárolok.
Az ágyneműhuzat az unokám számára készült az óvodába, mosás után nem zsugorodtak meg, csak a kék-sárga huzatok engedték egy kicsit a színüket.



































