Ajánljuk
4Home Dino világító mikroflanel ágyneműhuzat, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintése- Gyönyörű, szép kivitel (55%)
- Kellemes, puha anyag (36%)
- Nem világít (18%)
- Túl hosszú méret (9%)
Előző árak
- 2026. 04. 30. - 4945 Ft
- 2026. 01. 28. - 4945 Ft
- 2026. 01. 26. - 9095 Ft
- 2026. 01. 09. - 9995 Ft
- 2025. 12. 23. - 11 995 Ft
- 2025. 12. 10. - 7996 Ft
- 2025. 12. 09. - 11 995 Ft
- 2025. 12. 02. - 9995 Ft
- 2025. 12. 01. - 11 995 Ft
- 2025. 11. 11. - 9596 Ft
- 2025. 10. 28. - 11 995 Ft
- 2025. 10. 14. - 9596 Ft
- 2025. 09. 23. - 11 995 Ft
- 2025. 09. 09. - 9596 Ft
- 2025. 09. 05. - 11 995 Ft
- 2025. 08. 11. - 9995 Ft
- 2025. 07. 29. - 8496 Ft
- 2025. 06. 26. - 9995 Ft
- 2025. 02. 04. - 9345 Ft
- 2024. 11. 18. - 10 345 Ft
- 2024. 11. 07. - 10 845 Ft
- 2024. 11. 05. - 9445 Ft
- 2024. 10. 30. - 8501 Ft
- 2024. 10. 15. - 9445 Ft
- 2024. 10. 07. - 10 295 Ft
- 2024. 08. 28. - 11 945 Ft
- 2024. 08. 26. - 10 545 Ft
- 2024. 07. 22. - 11 695 Ft
- 2024. 06. 12. - 10 395 Ft
- 2024. 04. 23. - 8095 Ft
- 2024. 04. 15. - 8345 Ft
- 2024. 04. 05. - 10 695 Ft
- 2024. 02. 23. - 10 995 Ft
- 2024. 01. 15. - 9995 Ft
Termékleírás
A 4Home márkaDino nevű, világító mikroflanel ágyneműhuzat a gyermekek álmait szórakoztató kalandokká varázsolja. A szürke alapon aranyos dinoszauruszokszaladgálnak , és amikor lekapcsolják a villanyt, a fluoreszkáló szálaknak köszönhetően az egész motívum finoman megvilágosodik. Az ágyneműhuzat így varázslatos hangulatot teremt a sötétben, és gyermeke minden este alig várja, hogy ágyba bújhasson. Az ágyneműhuzat mindkét oldalán ugyanaz a motívum látható , így minden szögből gyönyörűen néz ki. A 100% poliészter mikroflanel anyag rendkívül puha, meleg és kellemes tapintású. Sűrű szálainak köszönhetően a leghidegebb éjszakákon is tökéletes kényelmet biztosít. Ugyanakkor kíméletes az érzékeny bőrrel is, így gyermekek számára is alkalmas. Az anyag biztonságát az OEKO-TEX Standard 100 tanúsítvány igazolja , amely garantálja az egészségügyi ártalmatlanságot. Az ágyneműhuzat praktikus cipzárral rendelkezik , amely garantálja a könnyű cserét. A mikroflanel gyorsan szárad , nem gyűrődik és nem igényel vasalást, amit mindenki értékelni fog, aki maximális kényelmet szeretne felesleges gondozás nélkül. Javasoljuk 40 °C-on mosni és szabad levegőn szárítani, hogy megőrizze puhaságát és fényesítő hatását. A paplanhuzat mérete 140 × 200 cm, a párnahuzaté pedig 70 × 90 cm, ami ideális egy standard egyszemélyes ágyhoz. A termék fő előnyei világító dinoszaurusz motívum, amely sötétben is világít kétoldalas játékos mintázat szürke alapon puha, meleg mikroflanel a tökéletes kényelemért ideális gyermekek és felnőttek számára, akik szeretik a meleget és a kényelmet könnyű karbantartás – gyorsan szárad, nem gyűrődik, nem kell vasalni cipzárral zárható, kényelmes átöltözéshez OEKO-TEX Standard 100 tanúsítás A csomag tartalma 1× paplanhuzat 140 × 200 cm 1× párnahuzat 70 × 90 cm
Specifikációk
| Kinek | Fiúknak |
|---|---|
| Típus | Kiságyba |
| Rögzítés | Cipzár |
| Motívum | Dínók |
| Szín | Szürke |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Anyag | 100 % poliészter |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Súly | 240 g/m2 |
| Szárítógép | Nem |
| Vasalás | Nem szabad vasalni |
| Gyártó | 4Home |
Vélemények
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
- Gyönyörű, szép kivitel (55%)
- Kellemes, puha anyag (36%)
- Jó minőség (9%)
- Nem világít (18%)
- Túl hosszú méret (9%)
- Csúszós és vedlik (9%)
Felhasználói értékelések
Gyönyörűen puha ágyneműhuzat.
Az unokám nagyon lelkes tőle, és ez a legfontosabb :)
Nagyon szép kivitelezés, kellemes anyag, de túl hosszú.
Nagyon szép és kellemes ágyneműhuzat.
Annak ellenére, hogy a méret 140x200 cm, 25 cm-rel hosszabb, ezért nem illik a paplanra, le kellett rövidíttetnem.
kellemes anyag
Csúszós és vedlik.
































