

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri lámpa elegáns, rusztikus kivitelben. Védelmi fok: IP43. Tartalmazza a WJ0026 izzót.
| Feszültség | 230V |
|---|---|
| Ökológiai | Igen |
| Stílus | Rusztikus |
| Hely | Kert és utak |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP43 |
| Foglalat | E27 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 55 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 800 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 270 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 17000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Típus | Kültéri állólámpák |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Series | FLORENCJA |
| Gyártó | Polux |

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, ÖKOlógiai
Raktáron
Függő
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali
Raktáron
Fali
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Álló
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, fém
Raktáron
Fali, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali
Raktáron
Függő
Raktáron
230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron
Műanyag
Raktáron
Fali, fém
Raktáron
Fali
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
Fali
Raktáron
Fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Raktáron
Fali, bronz
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
230V
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás