Hasonlítsd össze az árakat 176 700 Ft-tól 2 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül:
Előző árak
- 2026. 05. 02. - 176 700 Ft
- 2025. 07. 29. - 176 700 Ft
- 2025. 04. 16. - 141 400 Ft
- 2025. 02. 19. - 157 140 Ft
- 2025. 02. 14. - 149 265 Ft
- 2025. 02. 06. - 153 695 Ft
- 2026. 05. 02. - 176 700 Ft
- 2025. 07. 29. - 176 700 Ft
- 2025. 04. 16. - 141 400 Ft
- 2025. 02. 19. - 157 140 Ft
- 2025. 02. 14. - 141 390 Ft
- 2025. 02. 06. - 141 390 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Elhiszi Ön,hogy az egyszerű is gyönyörű lehet?A SIMPLE kárpitozott ágy mindezt bizonyítja.Kitűnő egyszerű és finom vonalakkal.Az ágy részéhez tartozik minőségi ágyrács és rugós matrac.Az ágy díszített lábakkal és magasított alvófelülettel rendelkezik,hogy könnyebbé tegye a kiszállást az ágyból.Kellemes érzetet biztosít a COSMIC kárpitozással rendelkező anyag,amelyet igény szerint választhat. A megrendelésnél megvásárolható hab topperrel is. Kényelmesen aludjon otthonában a SIMPLE ágyban. Hazaviszünk: emelt franciaágy, COSMIC kárpitozása, beépített matrac ágyráccsal, Ön által kiválasztott méret. Használt anyagok: Bonell rugó, szövet
Méretek
| Szélesség: | 140 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 18 cm |
Specifikációk
| Szett | Matraccal, Matraccal és ágyráccsal, Ágyráccsal |
|---|---|
| Anyag | Kárpitozott |
| Stílus | Modern |
| Ágytípus | Magasított |
| Lábakkal | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Szín | Szürke |
| A fekfőfelület magassága | 53 cm |
| A lábak magassága | 5 cm |
| A matrac magassága | 18 cm |
| Ágyneműtartó | Nincs |
| Ágyrács | IGEN |
| Anyag típusa | Szövet |
| Az ágy belső hossza | 200 cm |
| Az ágy belső szélessége | 140 cm |
| Az ágy külső hossza | 208 cm |
| Az ágy külső szélessége | 145 cm |
| Fedőmatrac | Nincs |
| Fejtámla magassága | 105 cm |
| Fekvőfelület | 140x200 cm |
| Kárpitozás | Cosmic160 |
| Matrac | IGEN |
| Matrac keménysége | H3 - közepes keménységű |
| Meghatározás | Két személynek |
| Súly | 124 kg |
| Teherbírás | 240 |
| Topper | Nincs |
| Gyártó | Supermobel |
Vélemények
Felhasználói értékelések
magas fekhely, kényelmes matrac
Nincs ágynemütartó
Vásárolva itt: Supermobel.hu
Ajánljuk

SOFIA ágy 160 x 200 cm, fehér Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
160×206 cm, kárpitozott, boxspring

SOFIA ágy 140 x 200 cm, fehér Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
140×206 cm, kárpitozott, modern stílusú

SOFIA ágy 140 x 200 cm, trüffel tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
140×206 cm, matraccal, modern stílusú
Raktáron
IKAROS ágy 180 x 200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
180×206 cm, kárpitozott, modern stílusú
Raktáron
Naomi magasított ágy 160x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
IKAROS ágy 160x200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
Laura ágy 140x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
140×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
Laura ágy 180x200 cm, tölgyfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
180×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
SOFIA ágy 160 x 200 cm, sonoma tölgy Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
160×206 cm, matraccal, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
Laura ágy 160x200 cm, tölgyfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
160×200 cm, matraccal, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
Ágy ELISA 160 x 200 cm, sonoma tölgy Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×204 cm, kárpitozott, modern stílusú
Raktáron
SOFIA ágy 140 x 200 cm, trüffel tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
140×206 cm, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
IKAROS ágy 120 x 200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
120×206 cm, kárpitozott, fa
Raktáron
SOFIA ágy 180 x 200 cm, artisan tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
180×206 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
SOFIA ágy 160 x 200 cm, sonoma tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Coco Maxi 20 cm matrac
160×206 cm, modern stílusú, ágyráccsal
Raktáron
Laura ágy 160x200 cm, tölgyfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, fa
Raktáron
SOFIA ágy 160 x 200 cm, trüffel tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×206 cm, modern stílusú, fa
Raktáron
IKAROS ágy 180 x 200 cm, fehér/trüffel tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
180×206 cm, kárpitozott, modern stílusú
Raktáron
SOFIA ágy 160 x 200 cm, trüffel tölgy Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
160×206 cm, matraccal, kárpitozott
Raktáron
Laura ágy 180x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
180×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
Laura ágy 160x200 cm, tölgyfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Coco Maxi 20 cm matrac
160×200 cm, matraccal, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
IKAROS ágy 160x200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
Laura ágy 160x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
160×200 cm, éjjeliszekrénnyel, tárolóhellyel
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
SOFIA ágy 160 x 200 cm, sonoma tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×206 cm, modern stílusú, ágyráccsal
Raktáron
IKAROS ágy 160 x 200 cm, fehér/trüffel tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×206 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
ADA ágy 140x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
140×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
Laura ágy 160x200 cm, tölgyfa Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Deluxe 10 cm matrac
160×200 cm, matraccal, éjjeliszekrénnyel
Raktáron
SOFIA ágy 140 x 200 cm, trüffel tölgy Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Coco Maxi 20 cm matrac
140×206 cm, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Kárpitozott boxspring ágy MERALIS 160x200 cm bézs Matrac: Bonell rugós matrac
98×160×200 cm, matraccal, kárpitozott
Elérhető 2 webáruházban

ADA ágy 180x200 cm, fenyőfa Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
80×200 cm, kárpitozott, éjjeliszekrénnyel







