Ajánljuk
Dragons pamut gyermekágynemű, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Előző árak
- 2026. 03. 31. - 11 595 Ft
- 2026. 02. 25. - 11 595 Ft
- 2026. 02. 16. - 10 545 Ft
- 2025. 12. 01. - 11 995 Ft
- 2025. 11. 19. - 11 395 Ft
- 2025. 09. 23. - 11 995 Ft
- 2025. 09. 09. - 9596 Ft
- 2025. 08. 11. - 11 995 Ft
- 2025. 07. 29. - 10 196 Ft
- 2024. 04. 05. - 11 995 Ft
- 2024. 01. 15. - 12 345 Ft
Termékleírás
Szerezzen be egy saját sárkányt! Egy eredeti ágynemű az Így neveld a sárkányodat! mese minden rajongója számára. A mese hőseinek elválaszthatatlan párosa a kétoldalas ágyneműn minden szobát újjáéleszt és maximális komfortérzetet biztosít gyermekei számára. Az ágynemű kétoldalas, a paplanhuzat és párnahuzat pedig mindkét oldalán más motívummal rendelkezik, amint az a képen is látható. A renforcé kivitelű pamutszál az egyedülálló technológiai feldolgozásnak köszönhetően sokkal erősebb, de egyúttal lágyabb és puhább is. Jobban elnyeli a test nedvességét és képes a hőmérséklet-különbségek szabályozására is, így gyermeke számára alvás közben teljeskörű kényelmet biztosít, hogy álmát semmi se zavarhassa meg. Az ágynemű cipzárral záródik. A szett tartalma: 1 db párnahuzat, 70 x 90 cm 1 db paplanhuzat, 140 x 200 cm
Specifikációk
| Kinek | Fiúknak |
|---|---|
| Típus | Klasszikus |
| Rögzítés | Cipzár |
| Motívum | Állatok |
| Anyag | Pamut |
| Szín | Zöld |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Mese motívum | Így neveld a sárkányodat |
| Gyártó | Herding |
Vélemények
A(z) 4home.hu webáruház legjobb termékei

Hape Puzzle - Óceán barátok
18×36 cm
Raktáron
Hape Intergalaktikus puzzle
18×36 cm
Raktáron
Forgópárnás szék a zuhanyzóba, 59 cm
Raktáron
New Baby Fleece babakocsi kesztyú, fekete - szürke
Kézmelegítők
Raktáron
Bino csavaros láda szerszámokkal
Játék szerszámkészletek
Raktáron
Baby Mix Babakocsi 2 az 1-ben Sophie rózsaszín-szürke, 63,5 x 37 x 63,5 cm
63×63 cm, lányoknak, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Woody Puzzle gyerek bárány
15×1 cm, baba
Raktáron
Trefl Baby Farm puzzle, 6az1-ben (2-6 darab)
31×7 cm, baba
Raktáron
Dino UnUniverzum - keress 10 tárgyat, 300darab XL
Raktáron
Plastia Max permetező 0,5 l, zöld
Raktáron
Woody Játékkonyha székkel, 2 az 1-ben, 34 x 31,5 x 56 cm
Raktáron
Trefl Puzzle Super Shape színes dinoszauruszok/Jurassic World, 104 XL darab
Dínós, baba
Raktáron
Popular Szlovákia térképe puzzle, 160 darab
47×67 cm, világtérkép
Raktáron
Clatronic TVL 3770 oszlopventilátor, fehér
A
Raktáron
Csúszásgátló WC-szék
Raktáron
Milly Mally Kate Prestige babakocsi babáknak,rózsaszín
53×33 cm, lányoknak, mély
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Orion kád ülőke
Raktáron
Woody Puzzle Baby deszkůn, 4 motívum
45×4 cm, baba
Raktáron





























