Hasonlítsd össze az árakat 59 200 Ft-tól 86 355 Ft-ig 3 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 3 üzlet közül 59 200 Ft és 86 355 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 9052 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 02. - 68 252 Ft
- 2026. 03. 31. - 68 252 Ft
- 2026. 03. 18. - 73 814 Ft
- 2026. 02. 04. - 73 089 Ft
- 2026. 01. 20. - 72 589 Ft
- 2025. 12. 11. - 72 580 Ft
- 2025. 09. 12. - 77 039 Ft
- 2025. 09. 07. - 80 505 Ft
- 2025. 05. 21. - 83 297 Ft
- 2025. 05. 13. - 84 206 Ft
- 2025. 05. 06. - 86 971 Ft
- 2025. 04. 29. - 83 771 Ft
- 2025. 04. 10. - 84 605 Ft
- 2025. 03. 11. - 83 258 Ft
- 2025. 02. 20. - 71 200 Ft
- 2025. 02. 14. - 73 233 Ft
- 2026. 05. 02. - 59 200 Ft
- 2026. 03. 31. - 59 200 Ft
- 2026. 03. 18. - 59 200 Ft
- 2026. 02. 04. - 59 200 Ft
- 2026. 01. 20. - 59 200 Ft
- 2025. 12. 11. - 59 200 Ft
- 2025. 09. 12. - 59 200 Ft
- 2025. 09. 07. - 59 200 Ft
- 2025. 05. 21. - 59 200 Ft
- 2025. 05. 13. - 59 200 Ft
- 2025. 05. 06. - 69 099 Ft
- 2025. 04. 29. - 69 099 Ft
- 2025. 04. 10. - 54 900 Ft
- 2025. 03. 11. - 54 900 Ft
- 2025. 02. 20. - 54 900 Ft
- 2025. 02. 14. - 61 000 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
EKO WHITE magas konyhaszekrény kiváló minőségű anyagból készült, PVC szegéllyel. Két nagy kilincsel ellátott ajtóból áll. Fehér dekorral kapható. Érdekli ez a konyha stílus? Ezután ellenőrizze az EKO WHITE család többi termékét. Összegzés: konyhaszekrény PVC élek 2 ajtó Használt anyagok: LTD/MDF, HDF
Méretek
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 57 cm |
| Magasság: | 210 cm |
Specifikációk
| Felület | Matt |
|---|---|
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Stílus | Skandináv |
| Anyag | Laminált |
| Alak | Egyenes |
| Szín | Fehér |
| Abs/pvc él | IGEN |
| Ajtók száma | 2 |
| Az anyag vastagsága | 1,6 cm |
| Dekor | Fehér |
| Meghatározás | Családnak |
| Munkalap | Nincs |
| Polcok száma | 5 |
| Tartók | IGEN |
| Gyártó | Supermobel |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Magasfényűbe rendeltem. A szekrényt de nem azt kaptam! Halványabb matt szürkét nagy csalodás volt számomra! 52ezer ftert.... Plusz magamnak kellet lefoliázzam h ne tünyön el a konyhaszekrényemtől! Plusz 7000ft ert.... Arról nem is beszélve hogy egy honapot vártam a butorra! Szóval inenn többetse rendelünk azisbiztos!
Mellékletek:
Vásárolva itt: Supermobel.hu
