Hasonlítsd össze az árakat 112 300 Ft-tól 2 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 6300 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 02. - 118 600 Ft
- 2025. 11. 23. - 118 600 Ft
- 2025. 10. 10. - 122 100 Ft
- 2025. 09. 07. - 126 600 Ft
- 2025. 08. 05. - 123 900 Ft
- 2025. 07. 04. - 124 800 Ft
- 2025. 05. 13. - 127 704 Ft
- 2025. 04. 29. - 131 445 Ft
- 2025. 04. 16. - 124 364 Ft
- 2026. 05. 02. - 112 300 Ft
- 2025. 11. 23. - 112 300 Ft
- 2025. 10. 10. - 112 300 Ft
- 2025. 09. 07. - 112 300 Ft
- 2025. 08. 05. - 112 300 Ft
- 2025. 07. 04. - 112 300 Ft
- 2025. 05. 13. - 112 300 Ft
- 2025. 04. 29. - 127 500 Ft
- 2025. 04. 16. - 95 600 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A tágas gardróbszekrény minden otthon egyik legfontosabb része. Mi megkönnyítjük a választást az Ön számára. A MIAMI I tolószekrény praktikus, modern és klasszikus, mindenki számára megfelelő. Minőségi anyagból készült, vastagsága 1,6 cm. A tolóajtók mögött egy nagy tárolóhelyiség található. Tágas polcokat kínál a ruhák számára, és akasztási helyet az ingek és kabátok felakasztásához. Az ajtó hosszú fogantyúkkal van ellátva, amelyek megkönnyítik a nyitást. Válassza ki a belső térhez illő színkombinációt! Haza szállítunk Önnek: tolószekrény, tárolóhely, polcok, ruhaakasztó, választott dekoráció. Használt anyagok: LTD, PVC
Méretek
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 58 cm |
| Magasság: | 200 cm |
Specifikációk
| Alak | Egyenes |
|---|---|
| Ajtónyitás típus | Tolóajtó |
| Szín | Fekete |
| Ajtó típus | Tömör |
| Felület | Matt |
| Stílus | Modern |
| A fogantyú anyaga | PVC |
| A szekrény magassága | 200 cm |
| A szekrény mélysége | 58 cm |
| A szekrény szélessége | 120 cm |
| A szekrény típusa | Csúsztatható |
| Abs/pvc él | IGEN |
| Anyag | LTD |
| Az anyag vastagsága | 1,6 cm |
| Belső elrendezés | Szekrény rúd |
| Dekor | Fekete matt |
| Meghatározás | Családnak |
| Súly | 112 kg |
| Tartók | IGEN |
| Tükör | Nincs |
| Gyártó | Supermobel |
Vélemények
Felhasználói értékelések
A szekrény egyik elemén egy x formájú karc volt. Egyébként a termék nagyon tetszik.
Vásárolva itt: Supermobel.hu
Ajánljuk

Szövet ruhatároló szekrény hordozható gardrób, fekete 140x43x174cm
Polcos, szövet, matt
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron